Ewa Chodakowska stworzyła własną linię kosmetyków. Ceny są naprawdę zaskakujące

Ewa Chodakowska nie przestaje nas zaskakiwać. Najpierw podbiła świat fitnessu, by teraz wkroczyć na rynek kosmetyczny. Trenerka właśnie wystartowała z własną linią produktów.

To musiało w końcu się wydarzyć. Ewa Chodakowska za pośrednictwem mediów społecznościowych pochwaliła się, że stworzyła autorską linię kosmetyków. O tym, że lada dzień może to nastąpić, plotkowano już od dłuższego czasu. Chodakowska idzie bowiem jak burza i nie spoczywa na laurach. Tym razem poszerza swoją działalność o kosmetyki. Poznajcie więc szczegóły. 

Zobacz wideo

Ewa Chodakowska stworzyła własną linię kosmetyków

Ewa Chodakowska rozpoczęła współpracę ze specjalistami i tym samym powstały kosmetyki beBIO. Kosmetyki, które jak zaznacza sama Ewa, są w 99% naturalne. 

Poznałam specjalistów kosmetycznych, którzy uświadomili mi, jak ważne są składy produktów, które nakładam na ciało każdego dnia. Od nich dowiedziałam się, że wiele kosmetyków zawiera niebezpieczne dla zdrowia substancje! Jakie? Formaldehyd i jego pochodne, inne szkodliwe dla zdrowia konserwanty, a także chemiczne, zbędne substancje takie jak: pochodne ropy naftowej, silikony i wiele… wiele innych! [...] Uprawiam sport i zdrowo się odżywiam. Pomyślałam więc, że nadszedł czas na świadomą pielęgnację ciała. Testowałam naturalne kosmetyki dostępne na rynku, niestety nie zawsze było o nie łatwo. Dlatego we współpracy z ekspertami kosmetycznymi i pasjonatami zdrowego stylu życia stworzyłam naturalne kosmetyki beBIO - pisze Ewa Chodakowska.
 

Jak dodała, każdy kosmetyk składa się z tzw. superfoods, czyli produktów zainspirowanych zdrową dietą. A są to chia, spirulina, chlorella, jagody goji, granat, migdał, bambus, trawa cytrynowa, siemię lniane, aloes czy też dobroczynne oleje roślinne. Sama Chodakowska oczywiście przetestowała już swoje produkty i jak przyznaje pozytywne rezultaty ich stosowania są zauważalne. 

Wiem, że wszystko, co nakładam na skórę ma znaczenie. Dlatego, każdy z produktów beBIO stworzyliśmy ze składników, które kochają nasze ciało i spełniają pielęgnacyjne potrzeby - czytamy.

ZOBACZ TEŻ: Chodakowska opublikowała dla fanów jadłospis na cały tydzień. Internauci oburzeni: "Dieta dla bogaczy". Szczególnie dziwi jeden produkt 

Kosmetyki Ewy ChodakowskiejKosmetyki Ewy Chodakowskiej screen www.bebiocosmetiqs.pl

To jednak nie wszystko. Autorska linia kosmetyków Chodakowskiej stworzona jest w oparciu o wodę dejonizowaną, a podczas produkcji stosowana jest technologia wielowarstwowa, co pomaga minimalizować powstawanie odpadów. Co więcej, wszystkie żele i dezodoranty są również wegańskie oraz nietestowane na zwierzętach. 

Ceny kosmetyków wahają się od 16 zł do 30 zł, trzeba więc przyznać, że to naprawdę niska cena jak za produkty w pełni naturalne. Zazwyczaj bowiem sięgają one kwoty co najmniej 100 złotych. Dodajmy także, że premiera zaplanowana jest na 1 kwietnia. To jak, skusicie się? 

DH

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.