Ewa Chodakowska wynajęła prawnika. Co na to Krupińska? Nowymi zdjęciami na Instagramie chyba próbuje ratować wizerunek

Konflikt Ewy Chodakowskiej z Pauliną Krupińską przybiera na sile. Wiele wskazuje na to, że sprawa może trafić do sądu. Gwiazdy konsultują się z prawnikami.

Program "Dance, dance, dance" wywołuje sporo emocji i to nie ze względu na taniec. Najwięcej kontrowersji wywołuje zgrzyt jurorki Ewy Chodakowskiej z jedną z uczestniczek, Pauliną Krupińską. Konflikt zrodził się na wizji, chwilę później przeniósł się do mediów społecznościowych. Były oświadczenia i próby tłumaczenia. Ostatecznie sprawa może mieć miejsce w sądzie.

Zobacz wideo

Ewa Chodakowska pozwie Paulinę Krupińską?

Wszystko zaczęło się od relacji Pauliny Krupińskiej na InstaStory. To tam zaczęła wytykać Ewie Chodakowskiej uszczypliwe wypowiedzi pod jej adresem. Trenerka nie pozostała jej dłużna i w ostrych słowach oskarżyła ją o manipulację oraz udawanie kontuzji. Okazało się, że zamierza pociągnąć ją też do odpowiedzialności prawnej.

Nie będziemy więcej komentować tej sprawy. Mogę jedynie potwierdzić, że sprawą zajmie się prawnik - powiedziała w rozmowie z "Pudelkiem" menadżerka "trenerki wszystkich Polek".

Warto dodać, że Paulina Krupińska również wynajęła prawnika i jest gotowa na ewentualną batalię sądową. Żona Sebastiana Karpiela-Bułecki wystosowała też oświadczenie, które opublikowała na łamach magazynu "Flesz".

Mając na uwadze sytuację, która w ostatnich dniach zaistniała pomiędzy mną a Panią Ewą Chodakowską, chcę podkreślić, iż nigdy nie było moim celem wywołanie konfliktu ani też jego eskalacja. Odnosiłam się wyłącznie do publicznie udostępnionych materiałów przez producentów i takie materiały wykorzystywałam na swoim profilu w social mediach - napisała była miss.

Co ciekawe, Krupińska w miniony weekend została chrzestną i opublikowała czułą fotografię na Instagramie. Czyżby nie przejmowała się konfliktem i utratą nieskazitelnego wizerunku? A może wręcz przeciwnie - próbuje go ratować? 

Kto waszym zdaniem ma rację w tym konflikcie?

AD

Więcej o: