Ewa Chodakowska wynajęła prawnika. Co na to Krupińska? Nowymi zdjęciami na Instagramie chyba próbuje ratować wizerunek

Konflikt Ewy Chodakowskiej z Pauliną Krupińską przybiera na sile. Wiele wskazuje na to, że sprawa może trafić do sądu. Gwiazdy konsultują się z prawnikami.

Program "Dance, dance, dance" wywołuje sporo emocji i to nie ze względu na taniec. Najwięcej kontrowersji wywołuje zgrzyt jurorki Ewy Chodakowskiej z jedną z uczestniczek, Pauliną Krupińską. Konflikt zrodził się na wizji, chwilę później przeniósł się do mediów społecznościowych. Były oświadczenia i próby tłumaczenia. Ostatecznie sprawa może mieć miejsce w sądzie.

Zobacz wideo

Ewa Chodakowska pozwie Paulinę Krupińską?

Wszystko zaczęło się od relacji Pauliny Krupińskiej na InstaStory. To tam zaczęła wytykać Ewie Chodakowskiej uszczypliwe wypowiedzi pod jej adresem. Trenerka nie pozostała jej dłużna i w ostrych słowach oskarżyła ją o manipulację oraz udawanie kontuzji. Okazało się, że zamierza pociągnąć ją też do odpowiedzialności prawnej.

Nie będziemy więcej komentować tej sprawy. Mogę jedynie potwierdzić, że sprawą zajmie się prawnik - powiedziała w rozmowie z "Pudelkiem" menadżerka "trenerki wszystkich Polek".

Warto dodać, że Paulina Krupińska również wynajęła prawnika i jest gotowa na ewentualną batalię sądową. Żona Sebastiana Karpiela-Bułecki wystosowała też oświadczenie, które opublikowała na łamach magazynu "Flesz".

Mając na uwadze sytuację, która w ostatnich dniach zaistniała pomiędzy mną a Panią Ewą Chodakowską, chcę podkreślić, iż nigdy nie było moim celem wywołanie konfliktu ani też jego eskalacja. Odnosiłam się wyłącznie do publicznie udostępnionych materiałów przez producentów i takie materiały wykorzystywałam na swoim profilu w social mediach - napisała była miss.

Co ciekawe, Krupińska w miniony weekend została chrzestną i opublikowała czułą fotografię na Instagramie. Czyżby nie przejmowała się konfliktem i utratą nieskazitelnego wizerunku? A może wręcz przeciwnie - próbuje go ratować? 

Kto waszym zdaniem ma rację w tym konflikcie?

AD

Więcej o:
Komentarze (85)
Ewa Chodakowska wynajęła prawnika. Co na to Krupińska? Nowymi zdjęciami na Instagramie chyba próbuje ratować wizerunek
Zaloguj się
 • Gość: IGŁA

  Oceniono 41 razy 35

  Obie z Chodakowską sa hipokrytkami. Krupińska tak się zarzekała że nie bedzie mieć instagrama zwyciężyła chęć lansu i lokwania produktów, kremik, laptopik,soczek i wygładzania zdjęć, to samo Choda obie prezentują świat iluzji i obłudy w sieci. Chodakowska pod płaszczykiem trenerki wszystkich polek Krupińska pod płaszczykiem dziewczyny z sąsiedztwa, żadna nie ma nic mądrego do powiedzenia, Choda wspiera Rosati choć kij wie jak tam było nie było sprawy w sądzie, Krupińska umie tylko chwalić się, poszła do leśnego dziadka chwalenia się nie było końca, że jest perfekcyjną panią domu, że nie dostała kosza, że zarobiła szybko na pierwsze mieszkanie, że nie potrzebuje diety, u niej wszystko jest idealne. Dwie puste lale oderwane od rzeczywistości, nie wspieram żadnej w tej kretyńskiej wojence

 • Gość: PIKO

  Oceniono 29 razy 27

  JUZ MOGLY BY SOBIE DAROWAC Z PRAWNIKAMI I SADAMI DAJCIE SPOKOJ SADOWAC SIE O NIC

 • Gość: Kasia

  Oceniono 46 razy 26

  Podzielam zdanie Krupińskiej. Ocena była krzywdząca. Moim zdaniem najgorzej zatańczył Maślak, ale co tam od niego Jury tak dużo nie wymaga. Chodakowska swoją drogą powiedziała Krupińskiej że ona wszystko ma od tak ona nic nie musi jest ładna itd., w ostatnim tańcu powiedziała coś podobnego Halejcio. Z całym szacunkiem co do Pani Chodakowskiej....czy ma Pani problem z akceptacją swojego wizerunku?

 • Gość: gosc

  Oceniono 48 razy 22

  pani Paulino trzymaj sie ...pani Ewa zachowala sie jak dziewczynka, zazrdosc ja dusi....

 • valla

  Oceniono 34 razy 20

  Paskudna ta Chodakowska

 • dodosdontquack

  Oceniono 31 razy 19

  samozwancza trenerka wszystkich polek jak zwykle robi wokol siebie zamet

 • Gość: gydbj

  Oceniono 24 razy 18

  Chodakowska ma osobowosc narcystyczną na dodatek miałam kiedyś "przyjemnosc " z nia rozmawiac: traktuje ludzi z góry, arogancko, wydaje sie jej, ze zjadła wszystkie rozumy choć jest prosta , niewykształcona chłopka z sanoka z pzrerostem ego

 • Gość: gośćniech lucyna

  Oceniono 42 razy 12

  Pani Paulino ma pani rację w 100procentach spraw osobistych się nie porusza tu jest widoczna zazdrość Pani urody no i posiadania dzieci

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX