FAME MMA 3. Marta Linkiewicz i Esmeralda Godlewska przeszły same siebie. Oglądacie na własną odpowiedzialność

FAME MMA 3 coraz bliżej, tymczasem za nami druga konferencja prasowa. Udział brały naturalnie Marta Linkiewicz i Esmeralda Monika Godlewska. Było przewidywalnie i żenująco, w ruch poszły jaja i kaszanka.

FAME MMA 3 już za tydzień. Za nami druga konferencja prasowa z uczestnikami przyszłotygodniowych walk. Główną atrakcją wieczoru były naturalnie Marta Linkiewicz i Esmeralda Monika Godlewska.

FAME MMA. Esmeralda Monika Godlewska i Marta Linkiewicz znowu się atakują

Zaczęło się niewinnie, bo Esmeralda Monika Godlewska chyba naprawdę chciała opowiedzieć co nieco o swoich przygotowaniach do walki w czasie FAME MMA. Podobnie Marta Linkiewicz, choć tutaj było widać raczej nastawienie na "jest mi to obojętne". A ponieważ niewiele się działo, prowadzący postanowił zapytać obie panie o stosunek do siebie nawzajem. To, co się stało później, było naprawdę proste do przewidzenia.

Tym razem dziewczyny były przygotowane na pre-walkę. Esmeralda Monika Godlewska przyniosła na konferencję tak niezbędne akcesorium, jak pęto kaszanki. Marta Linkiewicz gorsza nie była, bo wzięła ze sobą jajka.

FAME MMA 3. Marta Linkiewicz i Esmeralda Godlewska obrzucają się jajami i kaszanką

Marta Linkiewicz zaczęła od standardowych wyzwisk w stronę swojej przeciwniczki, ale to Esmeralda Monika Godlewska jako pierwsza zaczęła szukać w torebce amunicji. Zanim zdążyła ją wyjąć, dostała jajem od Linkiewicz, z czego ta była bardzo dumna. Potem było lekkie zamieszanie, trochę przekrzykiwania się z publicznością, rzuty kaszanką i wrzaski.

Poprzednio najważniejszym słowem "konferencji" było poetyckie określenie "RYYYYJ", teraz trudno określić, co tu się wydarzyło, bo żenadometry wybuchły. Publiczność też zrobiła swoje. Ale czego innego można było się spodziewać? Jeśli więc macie ochotę zobaczyć ten festiwal żenady, to zapraszamy, Esmeralda Monika Godlewska i Marta Linkiewicz zaczynają swój "cyrk" w okolicach 1:50:00.

 

FAME MMA 3. Kiedy oglądać?

FAME MMA 3, czyli walka celebrytów i jutuberów odbędzie się w Łodzi 30 marca o godzinie 20 w Atlas Arena. Jeśli chcecie zobaczyć ją osobiście na miejscu, najpierw kupcie bilet na famemma.ticketos.pl.

FAME MMA 3 można też obejrzeć online w systemie PPV (pay per view). Dostęp można wykupić na stronie famemma.com.

FAME MMA 3. Kto wystąpi? Jak wygląda karta walk?

Z naszej perspektywy walką wieczoru będzie bez wątpienia rozgrywka Esmeralda Monika Godlewska vs Marta Linkiewicz. Ale oficjalna karta walk wygląda następująco:

  • Szymon "Isamu" Kasprzyk - Daniel "DeeJay Pallaside" Pawlak - walka wieczoru
  • Dawid Malczyński - Amadeusz "Ferrari" Roślik
  • Marta "Linkimaster" Linkiewicz - Monika "Esmeralda" Godlewska
  • Piotr "Bonus BGC" Witczak - Szymon "Taxi Złotówka" Wrzesień
  • Filip "Filipek" Marcinek - Patryk "Ryba" Karaś
  • Dawid "Ambro" Ambroziak - Kasjusz "Don Kasjo" Życiński
  • Krystian "Krycha" Wilczak - Bartek "Ruby" Brzeziński
  • Łukasz "Boy Flash" Langowski - Marcin "Mnich Terminator" Wójcik
  • Kamil Hassan - Maksymilian "Wiewiór" Wiewiórka

Galę poprowadzi Pan Pawłowski. Walki komentować będą Trybson i AdBuster.

MAW

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.