To już pewne. Esmeralda Godlewska będzie walczyć z Martą Linkiewicz w Fame MMA

Esmeralda Godlewska właśnie potwierdziła, że będzie walczyć z Martą Linkiewicz w Fame MMA. Spotkały się na pierwszej konferencji i już doszło do ostrej wymiany zdań między nimi.

Od jakiegoś czasu zastanawiano się, czy Esmeralda Godlewska zawalczy w klatce na gali Fame MMA 3. Teraz oficjalnie wiadomo już, że stanie do walki z Martą Linkiewicz. Tę wiadomość przekazała na Instagramie przy okazji pojawienia się na konferencji wydarzenia.

Zobacz wideo

Esmeralda Godlewska będzie walczyć z Martą Linkiewicz

Na InstaStories do samego końca podkręcała atmosferę i nie chciała zdradzić, czy zgodziła się walczyć. Jednak po chwili zwróciła się do fanów:

Także kochani, wiecie już, że walczę oficjalnie z "Linki" - powiedziała.

Na YouTube odbyła się relacja na żywo z konferencji. Dziewczyny nie szczędziły wyzwisk pod swoim adresem. Doszło prawie do rękoczynów, Esmeralda rzuciła się w stronę "Linki", jednak powstrzymał ją Wojciech Gola, który organizuje wydarzenie.

Odszczekasz to wszystko, napompowana sz*ato - krzyknęła Linkiewicz.

Dodajmy, że gala Fame MMA 3 odbędzie się 30 marca o godzinie 20.00 w łódzkiej Atlas Arenie. Cena biletu na to wydarzenie wynosi 50 złotych. My nie możemy się doczekać tej walki, a wy?

AW

Więcej o:
Komentarze (22)
Esmeralda Godlewska będzie walczyć z Martą Linkiewicz w Fame MMA
Zaloguj się
 • Gość: bea

  Oceniono 22 razy 20

  Jezuu, jakie dno i dwa metry mułu...

 • Gość: Vb

  Oceniono 15 razy 15

  Godlewska to wulgarne monstrum, ale ta Linkiewicz to jeszcze większe szambo.

 • carlos_512

  Oceniono 14 razy 14

  a nie lepszy byłby pojedynek w Dubaju?
  ocenią klienci...

 • Gość: Karee

  Oceniono 8 razy 6

  I to początek końca. Uff.

 • Gość: Gosc

  Oceniono 5 razy 5

  Nie wierzę, że takie G promujecie :/

 • Gość: gomez

  Oceniono 6 razy 4

  Ja wiem czy ta wymiana uprzejmości między nimi jest jakąś sensacją? Biorąc pod uwagę poziom intelektu i zasób słownictwa można by rzec, że niczego specjalnego się nie należało spodziewać. Ale nie spłycając już całości tylko do tej patologicznej konferencji zastanawiające jest coś innego. Po co w ogóle KOMUKOLWIEK ten rodzaj rozrywki? Nie chodzi już tutaj o MMA, gdzie zawodowi zawodnicy promują ideę waleczności, oddawania serca i determinacji. Chodzi o zapraszanie tego typu ludzi - wulgaryzujących te idee, poddających w wątpliwość jakikolwiek sens sportowej rywalizacji. Jak tak dalej pójdzie za parę lat będziemy mieli do czynienia ze skarykaturalizowaną wersją sportów walki, gdzie główne role odgrywają ćwierćinteligentne "celebrytki", sztucznie wyniesione do rangi zawodniczek/zawodników i "spektakl" zarezerwowany jedynie dla nizin społecznych.

 • Gość: A.k.a

  Oceniono 2 razy 2

  Jak te dwa pustaki można wogole uznać za tak zwane 'celebrytki' haha i jak takie coś można promować.. lachociąg i pustak który wygląda jak by stado ul ją zaatakowało.. ta Esmeralda to przecież taka dama że jak dostanie w ten napompowany ryj to zaryczy się na śmierć.o.o

 • Gość: 555

  Oceniono 2 razy 2

  Ale to w kisielu będą walczyć?????

 • moszna666

  Oceniono 2 razy 2

  Silikon mma...buhahahahahaha

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX