To już pewne. Esmeralda Godlewska będzie walczyć z Martą Linkiewicz w Fame MMA

Esmeralda Godlewska właśnie potwierdziła, że będzie walczyć z Martą Linkiewicz w Fame MMA. Spotkały się na pierwszej konferencji i już doszło do ostrej wymiany zdań między nimi.

Od jakiegoś czasu zastanawiano się, czy Esmeralda Godlewska zawalczy w klatce na gali Fame MMA 3. Teraz oficjalnie wiadomo już, że stanie do walki z Martą Linkiewicz. Tę wiadomość przekazała na Instagramie przy okazji pojawienia się na konferencji wydarzenia.

Zobacz wideo

Esmeralda Godlewska będzie walczyć z Martą Linkiewicz

Na InstaStories do samego końca podkręcała atmosferę i nie chciała zdradzić, czy zgodziła się walczyć. Jednak po chwili zwróciła się do fanów:

Także kochani, wiecie już, że walczę oficjalnie z "Linki" - powiedziała.

Na YouTube odbyła się relacja na żywo z konferencji. Dziewczyny nie szczędziły wyzwisk pod swoim adresem. Doszło prawie do rękoczynów, Esmeralda rzuciła się w stronę "Linki", jednak powstrzymał ją Wojciech Gola, który organizuje wydarzenie.

Odszczekasz to wszystko, napompowana sz*ato - krzyknęła Linkiewicz.

Dodajmy, że gala Fame MMA 3 odbędzie się 30 marca o godzinie 20.00 w łódzkiej Atlas Arenie. Cena biletu na to wydarzenie wynosi 50 złotych. My nie możemy się doczekać tej walki, a wy?

AW

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.