Barbara Palvin została nowym aniołkiem Victoria's Secret. Dołączyła do grona najseksowniejszych modelek świata

Barbara Palvin ogłosiła, że dołączyła do grona aniołków Victoria's Secret. O takiej przygodzie marzy niemalże każda modelka.
Zobacz wideo

Historia Barbary Palvin brzmi jak gotowy scenariusz na film. Kiedy miała zaledwie 12 lat, została dostrzeżona podczas zakupów z mamą przez headhuntera z agencji modelek. Niedługo później rozpoczęła pracę w branży modelingowej. Jej kariera szybko nabrała rozpędu, a dzisiaj modelka ma na swoim koncie wiele kontraktów reklamowych i współprace z takimi projektantami, jak: Louis Vuitton, Miu Miu, Jeremy Scott, Nina Ricci, Philosophy oraz Dolce&Gabbana. Jej profil na Instagramie obserwuje ponad 11 milionów użytkowników.

Barbara Palvin nowym aniołkiem Victoria’s Secret

Barbara ma nie tylko talent, wzrost i urodę. Do tego może się poszczycić seksownymi, kobiecymi kształtami. Nic dziwnego, że młoda modelka dołączyła do grona aniołków Victoria’s Secret. Swoim sukcesem pochwaliła się na Instagramie.

Trzymałam to w tajemnicy przez trzy miesiące. To dla mnie najwyższe osiągnięcie
 

Co ciekawe, Palvin pojawiła się już na wybiegu podczas pokazów Victoria’s Secret. Zadebiutowała w 2012 roku, a po sześciu latach wystąpiła ponownie. Teraz jednak czeka ją stała współpraca z marką i bycie jednym z aniołków, o czym marzy większość modelek.

 

Gratulujemy!

KS

 

Więcej o: