Doda odwołuje koncerty. "W rodzinie pojawił się nowotwór"

Doda zamieściła na swoim Facebooku wpis, który w jednej chwili zaniepokoił fanów wokalistki. Gwiazda wyznała, że jest zmuszona odwołać najbliższe koncerty. Powód? W rodzinie Rabczewskiej pojawił się nowotwór.

Wydawać by się mogło, że Doda w końcu jest szczęśliwa. Gwiazda wyszła za mąż, wydała nową płytę, licznie koncertuje. Teraz jednak dotarła do nas smutna wiadomość. W rodzinie Doroty Rabczewskiej pojawił się nowotwór. Wokalistka poinformowała o tym swoich fanów za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Zobacz wideo

Doda odwołuje koncerty. Problemy zdrowotne w rodzinie gwiazdy

Gwiazda na Facebooku opublikowała wpis, w którym wyznała: 

Niestety nie mam dobrych informacji. W mojej rodzinie pojawił się nowotwór. Z przykrością muszę przełożyć najbliższe aktywności zawodowe na późniejszy czas. Proszę o wyrozumiałość i wsparcie.

Słowa gwiazdy bardzo zaniepokoiły jej fanów. W komentarzach nie brakuje licznych słów wsparcia, o które prosiła sama Rabczewska. 

Jesteśmy z Tobą! Nie daj się! Trzymam mocno kciuki.
Zawsze, gdy się zaczyna układać, musi przyjść jakieś cholerstwo. Trzymaj się Doda. Możesz na nas liczyć.
Doda, wszystko będzie dobrze, musi być i w taki sposób należy myśleć, bo to przede wszystkim nasza wiara stawia na nogi - czytamy.

Ze względu na chorobę nowotworową w rodzinie Doda zdecydowała się zawiesić trwającą trasę koncertową. Dodajmy, że 21 marca gwiazda miała zaśpiewać wraz z orkiestrą symfoniczną na warszawskim Torwarze. Dziś już wiemy, że to niestety się nie wydarzy. 

Na tę chwilę nie wiadomo jednak, kto w rodzinie Doroty zmaga się z nowotworem. Być może już wkrótce wokalistka sama zechce podzielić się tą informacją ze swoimi fanami. 

Trzymamy mocno kciuki za szybki powrót do zdrowia. 

DH