Chodakowska zarzuca Krupińskiej manipulację. Po czyjej stronie stanęły inne gwiazdy z "Dance..."? Większość nie ma wątpliwości

W sobotnim "Dance, dance, dance" Chodakowska skrytykowała podejście Krupińskiej do treningów. Miss poczuła się urażona i rozpętała się instagramowa wojna. Wzięli w niej udział też inni uczestnicy show.

Ostatni odcinek "Dance, dance, dance" odbił się szerokim echem zwłaszcza w mediach społecznościowych. Najpierw Paulina Krupińska zachęciła do oglądania show publikując zapowiedź, z której jasno wynikała, że Ewa Chodakowska sprawiła jej przykrość. Po samym odcinku fani jednej i drugiej sprzeczali się na instagramowych profilach gwiazd o to, czy Ewa przesadziła czy też Paulina niepotrzebnie rozdmuchała temat.

Trenerka postanowiła odnieść się do konfliktu w długim wpisie. Podkreśliła, że nigdy nie miała na celu obrażania Krupinskiej, ani żadnej innej kobiety, ale dodała, że Paulina zmanipulowała jej wypowiedź, a do tego nie mówiła prawdy na temat swojego pękniętego żebra. Chodakowska dowiedziała się od lekarzy pracujących przy produkcji, że Miss nie dolegała żadna kontuzja.

Celebryci z programu stanęli po stronie Ewy Chodakowskiej. 

Zawadzka broni ChodakowskiejZawadzka broni Chodakowskiej Instagram.com/echodakowska

Maślak po stronie ChodakowskiejMaślak po stronie Chodakowskiej Instagram.com/echodakowska

Wiemy, jak jest, skupiajmy się na pozytywach - odpisał Rafał Maślak.

Marcelina Zawadzka i Paulina Krupińska dobrze się znają i od lat są koleżankami, więc wypowiedź Marceliny może nieco zaskakiwać.

Zobacz wideo

Nie brakuje też gwiazd, które wsparły Krupińską, ale nie są to uczestnicy programu.

Ale dziś tańczyłaś!!! - napisała Sonia Bohosiewicz. - A ta chuda tak Ci... ech... przeca to zabawa, a tam takie na poważno...

Taneczna partnerka Miss, Klaudia Halejcio też chwaliła występ Pauliny i pocieszała ją w trudnym czasie:

Moja cudowna! Byłaś świetna! - skomentowała wpis Krupińskiej.

Na Instagramie Pauliny swoje trzy gorsze dorzucił też jeden z faworytow show, Adam Zdrójkowski.

Paula... poważnie...? - napisał.

Krupińska zamieściła już wpis, w którym informuje, że wszystko jest ok, a miedzy nią a Chodakowską topór wojenny został zakopany. Też nie możecie się doczekać, co będzie się działo w przyszłym odcinku?

JM

Więcej o:
Komentarze (18)
Chodakowska zarzuca Krupińskiej manipulację. Po czyjej stronie stanęły inne gwiazdy z "Dance..."? Większość nie ma wątpliwości
Zaloguj się
 • Gość: Gosc

  Oceniono 19 razy 11

  Co tu komentować, widać pracę Halejcio i widać pracę Krupinskiej.Nie umie znieść krytyki ,niech siedzi z dziećmi w domu.

 • Gość: gosc

  Oceniono 10 razy 10

  Nie przepadam za panią Chodakkowską ale akurat w tym programie jest na plus.Spokojne ,wywazone oceny,nikogo nie obraza.Pani Krupinska przerysowała sytuację,klamiąc na dodatek.Nie wszystko ładne co ładne jak widać.

 • Gość: majka

  Oceniono 13 razy 7

  no i po co ten cyrk? Nie kumam totalnie jak trzeba nisko upaść, żeby robić histerię z niczego. krupińska odstawiła szopkę, bo się obraziła za coś co obraźliwe nie było, a ewka taką samą, bo się obraziła za jej obrazę. Po co ta drama? Jeśli pani paulina taka delikatna, to nie ma po co po programach typu "konkurs" łazić tylko w domu pieluchy prać, a z kolei jeśli Pani Ewie tak testosteron skacze, bo jakaś Pani desperuje z powodu jej oceny jurorskiej, to nie powinna zasiadać w jury programu. Wydawać by się mogło, że obydwie to "stare wyjadaczki", uodpornione na wszelkie ataki i krytykę, ale nie...nie tylko same zjadły swoje ogony w tej wojence, ale i napuściły na siebie ludzi, którzy oczywiście, zamiast mózgiem ruszyć i olać sprawę, od razu z pazurami na siebie skoczyli na profilach obydwu celebrytek. Tylko produkcja "szoł" się cieszy, bo od następnych odcinków (póki krupińska nie odpadnie) oglądalność będzie jak złoto. a może to wojna wg planu, a ciemny lud jak zwykle...

 • Gość: Tancerz

  Oceniono 6 razy 6

  Chodakowska zachowała się elegancko,a do tego typu programu idzie się ze świadomością krytyki! Jeśli dla kogoś ten program jest żenujący,nie musi go oglądać! Kropka! Tam zlewają litry potu i łzy,Pani Krupinska powinna ostro zabrać się do pracy,bo uroda tu nie pomoże Trzeba walczyć z kompleksami

 • Gość: zuza

  Oceniono 6 razy 6

  A moze moi drodzy to jest tak, jak w kazdym tego typu programie na licencji. Nikt tam nawet jednego sam nie mowi, ktore wczesniej nie jest napisane. Wiec najprawdopodobniej konflikt rozkrecony na potrzeby reklamy. Pani Chodakowskiej napisali ,to powiedziala.

 • Gość: Patrycja

  Oceniono 5 razy 5

  Krupińska to manipulatorka i straszna krętaczka! Udaje uśmiechnięta miła dziewczynę a w rzeczywistości jest obłudna i zakłamana i w dodatku strasznie wredna!!!
  Nikt się mądry na jej beznadziejne miny nie nabierze bo tylko wzbudza politowanie. Strasznie arogancka i zawzięta osoba !!!

 • Gość: fafik

  Oceniono 2 razy 2

  Sebastian zdziadzial!

 • Gość: Gość oburzony

  0

  Racja po stronie Krupinskiej.A zastrzeżenie sądem przez Chodakowska to zenada.Ocknij się kobieto zejdź na ziemię .Za co sądem STRASZYSZ?

 • Gość: Nitka

  0

  To jest program rozrywkowy a Chodakowska za bardzo wczuła się w rolę, więcej luzu i dystansu do siebie! kurde ma charakterek kobieta

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX