Chodakowska zarzuca Krupińskiej manipulację. Po czyjej stronie stanęły inne gwiazdy z "Dance..."? Większość nie ma wątpliwości

W sobotnim "Dance, dance, dance" Chodakowska skrytykowała podejście Krupińskiej do treningów. Miss poczuła się urażona i rozpętała się instagramowa wojna. Wzięli w niej udział też inni uczestnicy show.

Ostatni odcinek "Dance, dance, dance" odbił się szerokim echem zwłaszcza w mediach społecznościowych. Najpierw Paulina Krupińska zachęciła do oglądania show publikując zapowiedź, z której jasno wynikała, że Ewa Chodakowska sprawiła jej przykrość. Po samym odcinku fani jednej i drugiej sprzeczali się na instagramowych profilach gwiazd o to, czy Ewa przesadziła czy też Paulina niepotrzebnie rozdmuchała temat.

Trenerka postanowiła odnieść się do konfliktu w długim wpisie. Podkreśliła, że nigdy nie miała na celu obrażania Krupinskiej, ani żadnej innej kobiety, ale dodała, że Paulina zmanipulowała jej wypowiedź, a do tego nie mówiła prawdy na temat swojego pękniętego żebra. Chodakowska dowiedziała się od lekarzy pracujących przy produkcji, że Miss nie dolegała żadna kontuzja.

Celebryci z programu stanęli po stronie Ewy Chodakowskiej. 

Zawadzka broni ChodakowskiejZawadzka broni Chodakowskiej Instagram.com/echodakowska

Maślak po stronie ChodakowskiejMaślak po stronie Chodakowskiej Instagram.com/echodakowska

Wiemy, jak jest, skupiajmy się na pozytywach - odpisał Rafał Maślak.

Marcelina Zawadzka i Paulina Krupińska dobrze się znają i od lat są koleżankami, więc wypowiedź Marceliny może nieco zaskakiwać.

Zobacz wideo

Nie brakuje też gwiazd, które wsparły Krupińską, ale nie są to uczestnicy programu.

Ale dziś tańczyłaś!!! - napisała Sonia Bohosiewicz. - A ta chuda tak Ci... ech... przeca to zabawa, a tam takie na poważno...

Taneczna partnerka Miss, Klaudia Halejcio też chwaliła występ Pauliny i pocieszała ją w trudnym czasie:

Moja cudowna! Byłaś świetna! - skomentowała wpis Krupińskiej.

Na Instagramie Pauliny swoje trzy gorsze dorzucił też jeden z faworytow show, Adam Zdrójkowski.

Paula... poważnie...? - napisał.

Krupińska zamieściła już wpis, w którym informuje, że wszystko jest ok, a miedzy nią a Chodakowską topór wojenny został zakopany. Też nie możecie się doczekać, co będzie się działo w przyszłym odcinku?

JM

Więcej o: