Weronika Rosati zgłosiła na policję sprawę znęcania się nad nią. Teraz wszczęto postępowanie przeciwko Śmigielskiemu

Weronika Rosati poinformowała, że zgłosiła na policję sprawę psychicznego i fizycznego znęcania się nad nią przez byłego partnera. Wszczęto postępowanie przeciwko Robertowi Śmigielskiemu.

Weronika Rosati udzieliła dużego i bardzo szczerego wywiadu dla magazynu "Wysokie Obcasy". Rozmowa aktorki z Magdaleną Środą przypomina spowiedź, podczas której gwiazda wyznała całą prawdę na temat jej związku z byłym partnerem i ojcem jej córki, Robertem Śmigielskim.

ZOBACZ: Weronika Rosati odeszła od partnera, bo się nad nią znęcał. "Uderzył mnie, jak byłam w zaawansowanej ciąży, a potem, gdy trzymałam córkę na rękach"

Weronika Rosati była ofiarą przemocy domowej

Okazuje się, że w trakcie związku Weronika była przez niego poniżana, padła też ofiarą przemocy fizycznej. Mimo tego, że urodziła im się Elizabeth, aktorka musiała od niego odejść. Dziennikarka zapytała Rosati, czy doświadczyła przemocy. Odpowiedziała:

Fizycznej, psychicznej, ekonomicznej, werbalnej. Nie wiem, która najgorsza, ale wiem, że nie mogłam i nie mogę uporać się mimo upływu prawie roku od rozstania z upokorzeniem, któremu byłam poddawana przez długi czas. Od pewnej chwili właściwie każdego dnia. Byłam niszczona jako człowiek, kobieta, aktorka, partnerka.

Jak ustalił "Fakt" Weronika w styczniu tego roku złożyła zawiadomienie na policję. Tabloid poprosił Roberta Śmigielskiego o komentarz w tej sprawie:

Dowiaduję się tego od państwa redakcji. Jeśli tak jest to uważam, że to celowa gra mojej byłej partnerki, by mnie zdyskredytować - stwierdził.

Rosati zgłosiła Roberta Śmigielskiego na policję

Aktorka opublikowała na swoim Instagramie post, w którym oświadczyła, że policja wszczęła postępowanie przeciwko Robertowi Śmigielskiemu. Weronika zarzuca mu, że znęcał się nad nią psychicznie i fizycznie.

Oficjalnie mogę potwierdzić, że policja wszczęła postępowanie przeciw mojemu byłemu partnerowi i ojcu mojego dziecka za znęcanie się psychiczne i fizyczne nade mną - napisała.

Pod tymi słowami przytoczyła mocny fragment z wywiadu dla "Wysokich Obcasów":

Myślisz, że ci uwierzą? Bóg i aktoreczka? Czy jako aktorka jestem mniej wiarygodna niż lekarz? (...) Gdy ja powiedziałam, zaczęła się fala hejtu, że jestem kłamczuchą, wariatką, dziwką… Jak to zwykle: kobietom insynuuje się romanse, rozstania, alkoholizm i operacje plastyczne. To kobiety się ocenia, poucza, wydrwiwa, obraża. Prywatność mężczyzn jest z reguły chroniona, jeśli oczywiście chcą ją chronić.

Uważacie, że Weronika dobrze postąpiła, mówiąc publicznie o tym, co ją spotkało?

JP

Więcej o:
Komentarze (203)
Weronika Rosati zgłosiła na policję Roberta Śmigielskiego. Wszczęto postępowanie w sprawie znęcania się nad aktorką
Zaloguj się
 • Gość: ona

  Oceniono 128 razy 94

  Teraz buhaj będzie mieć nieco pod górkę z nową partnerką. Został oznakowany jako agresor i BARDZO DOBRZE. Mój ojciec , szanowany pan architekt, uwielbiany przez towarzystwo, miły, szarmancki , uczynny etc , w domu tyran. Wpadał w manie złości, znęcał się nad mamą fizycznie, ekonomicznie i psychicznie. Kiedy moja mama w końcu powiedziała dość i odważyła się odejść od niego ( miałam 17 lat) to nikt jej nie uwierzył. To z niej z ofiary, zrobiono winną całego zła jakie było w tym małżeństwie. Mojemu ojcu całe otoczenie współczuło, no bo z niego taki dobry człowiek przecież był. Żyjemy w patriarchalnym społeczeństwie. Dziewczyny, kobiety, czas się obudzić i walczyć o równość !!!

 • Gość: Ela M

  Oceniono 53 razy 41

  Przed nią długa droga aby udowodnić jego winę Takie sprawy toczą się latami Trzeba przedstawić jakieś dowody (obdukcje, nogrania) To jest badane przez ekspertów Ale...... Jeżeli jest się pewnym i faktycznie tak było to dziewczyna powinna doprowadzić sprawę do końca Wiem że można wygrać tylko trzeba się uzbroić w cierpliwość i nie odpuszczać Powodzenia!

 • Gość: Wierzę Weronice

  Oceniono 56 razy 38

  Ja jako młoda kobieta po studiach zostałam zwolniona z pracy bo klient staruch i zboczeniec się do mnie przystawiał. Nawet nie potrafił opanować się na firmowych spotkaniach. Więc jest wiele takich historii które kobiety dotknęły. Najważniejsze pytanie - kiedy to się skończy i czy oprawcy zawsze będą bezkarni.

 • botwinnik

  Oceniono 25 razy 23

  Rosati idzie na policję i informuje, że jej były partner się nad nią znęcał.
  Policja zgodnie z procedurą, której zmienić nie sposób, wszczyna postępowanie.
  A Rosati z dumą informuje prasę, że policja prowadzi postępowanie przeciwko Śmigielskiemu.
  A gazeta rzuca to na nagłówek, jako news....

 • Gość: skroll

  Oceniono 61 razy 23

  Nie mnie oceniać, ale do tej pory prawie z każdym partnerem lądowała w sądzie.

 • Gość: Gość

  Oceniono 40 razy 22

  Dla mnie Weronika to niewiarygodne manipulantka. Ten scenariusz się powtarza co jakiś czas. Wpierw fascynacja dużo starszym mężczyzną po przejściach, a potem afera, oskarżenia z jej strony, sąd, prokuratura. Od tej kobiety należy uciekać. To jej sposób na życie.

 • Gość: aza

  Oceniono 28 razy 22

  jak ją nie wstyd, epatować Polaków swoimi chorymi wyborami.Poczucie zemsty jest silniejsze od rozumu. Szkoda mi jej rodziców , tyle wstydu ! Nikt jej nie zmuszał prowadzać sie z tym facetem, wiedząć , że ma żonę, dużo dzieci...wtedy jej to nie przeszkadzało, nawet w jakich okolicznościach wybuchło pożądanie ... wgabinecie Pana doktora, gdy tuż za drzwiami czekał jej partner A. Naprawde ciszej nad tym. My jesteśmy już tym zmęczenipani Weroniko,

 • Gość: Ggg

  Oceniono 52 razy 22

  Jeszcze jedno: przypadek p. Rosati to chyba pierwszy, w którym kat odszedł od ofiary, a ofiara walczyła o obecność kata w życiu swoim i swojej córki. Zwykle kobiety-ofiary przemocy mają problem, żeby odejść, rozwieść się - nawet, jeśli im się to uda, kat często dalej je prześladuje, walczy o dziecko itp. Póki co, historia Rosati i Śmigielskiego kompletnie mi się nie klei, więc poczekam na wyrok sądu.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX