Eurowizja. Wiemy, jaką piosenkę wykona Tulia. Fani zespołu mogą ją kojarzyć

"Pali się (Fire of Love)" - tak brzmi tytuł piosenki, jaką Tulia wykona na Eurowizji. Co ciekawe, jest to nowa wersja przeboju zespołu z ubiegłego roku.

Eurowizja. Po tygodniach oczekiwań, wreszcie ogłoszono z jaką piosenką Polska powalczy w tegorocznym Konkursie Eurowizji. Przypomnijmy, że nasz kraj będzie reprezentował zespół Tulia - jedno z muzycznych objawień ubiegłego roku.

Eurowizja. Tulia pochwaliła się piosenką

Dziewczyny z zespołu Tulia zdobyły sławę publikując w sieci covery znanych przebojów w wersji folkowej. Potem przyszedł czas na autorskie kompozycje. Po sukcesie piosenki "Jeszcze Cię Nie Ma", w sieci zadebiutował kolejny singiel "Pali się". 

To właśnie ten utwór powalczy w tym roku na Eurowizji. Warto jednak zwrócić uwagę na to, że tytuł został nieco zmieniony. Nowa wersja przeboju "Pali się (Fire of Love)" jest po części nagrana w języku angielskim.

Informacja ta została potwierdzona przez oficjalne polskie konto Eurowizji na Instagramie.

 

Eurowizja 2019

64. Konkurs Piosenki Eurowizji odbędzie się 14, 16 i 18 maja 2019 Tel Awiwie. Tulia to nie jedyny polski akcent podczas tegorocznego konkursu. Na scenie pojawi się też Roksana Węgiel - zwyciężczyni ostatniej edycji Eurowizji dla dzieci.

Piosenki "Pali się (Fire of Love) możecie posłuchać TUTAJ.