Eurowizja. Wiemy, jaką piosenkę wykona Tulia. Fani zespołu mogą ją kojarzyć

"Pali się (Fire of Love)" - tak brzmi tytuł piosenki, jaką Tulia wykona na Eurowizji. Co ciekawe, jest to nowa wersja przeboju zespołu z ubiegłego roku.

Eurowizja. Po tygodniach oczekiwań, wreszcie ogłoszono z jaką piosenką Polska powalczy w tegorocznym Konkursie Eurowizji. Przypomnijmy, że nasz kraj będzie reprezentował zespół Tulia - jedno z muzycznych objawień ubiegłego roku.

Eurowizja. Tulia pochwaliła się piosenką

Dziewczyny z zespołu Tulia zdobyły sławę publikując w sieci covery znanych przebojów w wersji folkowej. Potem przyszedł czas na autorskie kompozycje. Po sukcesie piosenki "Jeszcze Cię Nie Ma", w sieci zadebiutował kolejny singiel "Pali się". 

To właśnie ten utwór powalczy w tym roku na Eurowizji. Warto jednak zwrócić uwagę na to, że tytuł został nieco zmieniony. Nowa wersja przeboju "Pali się (Fire of Love)" jest po części nagrana w języku angielskim.

Informacja ta została potwierdzona przez oficjalne polskie konto Eurowizji na Instagramie.

Eurowizja 2019

64. Konkurs Piosenki Eurowizji odbędzie się 14, 16 i 18 maja 2019 Tel Awiwie. Tulia to nie jedyny polski akcent podczas tegorocznego konkursu. Na scenie pojawi się też Roksana Węgiel - zwyciężczyni ostatniej edycji Eurowizji dla dzieci.

Piosenki "Pali się (Fire of Love) możecie posłuchać TUTAJ.

 

Więcej o:
Komentarze (55)
Eurowizja. Wiemy, jaką piosenkę wykona Tulia. Fani zespołu mogą ją kojarzyć
Zaloguj się
 • shtalman

  Oceniono 33 razy 19

  To nie jest folklor, to jest żałosny kicz gorszy od cepelii

 • Gość: fantazy

  Oceniono 20 razy 18

  Jak dla mnie brzmienie niemile dla ucha. Wykrzykują tekst mało melodyjnej piosenki. Nie zajdą wysoko.

 • didej007

  Oceniono 17 razy 17

  Coś koszmarnego !!!!!!!!!!! Piosenkę wybrał chyba Suski.

 • kzlis

  Oceniono 14 razy 12

  koszmar to delikatnie powiedziane

 • Gość: NieFan

  Oceniono 20 razy 12

  Czyli cały ich geniusz spalił się rok temu jak rozumiem? Są tak kiepskie czy tępe, że nie potrafią nowego utworu wymyślić (nomen omen wg. regulaminu musi to być nowy) tylko robią cover z bieda utworu sprzed roku, który o kant doopy można walnąć.

 • krzysztof_ptk

  Oceniono 14 razy 10

  Mały zakompleksiony, kraj którego z lupą trzeba szukać wysłał Conchita Wurst do konkursu. Wygrali. Duży kraj wysyła grupę, która mogła by pochodzić z jakiegoś bałkanskiego kraju. Dużo narodowego patosu i bohaterstwa. Ostatnie miejsce jest zagwarantowane.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX