Julia Kamińska zabrała partnera na ściankę, ale to od niej trudno było oderwać wzrok. Wyglądała przepięknie

Julia Kamińska wyglądała przepięknie na 10. Balu Charytatywnym Gwiazdy Dobroczynności. Wyjątkowo aktorka pojawiła się w towarzystwie partnera, Piotra Jaska.

Julia Kamińska jest jedną z tych polskich gwiazd, które robią swoje i nie afiszują się z życiem prywatnym. Zdecydowanie częściej można ją zobaczyć na deskach teatru niż na ściance czy okładkach kolorowych magazynów. Julia często też angażuje się w akcje charytatywne, dlatego nie mogło jej zabraknąć na 10. Balu Charytatywnym Gwiazdy Dobroczynności, który odbył się w sobotę wieczorem.

Julia Kamińska z partnerem na ściance

Julia Kamińska jest w związku z 20 lat starszym od siebie scenarzystą, Piotrem Jaskiem. Para poznała się w 2008 roku na planie serialu "Brzydula", ale mimo długiego stażu związku Kamińska i Jasek nie mają na koncie żadnego wspólnego wywiadu czy okładki. Rzadko też pokazują się razem publicznie, ale w miniony sobotni wieczór zrobili wyjątek.

JULIA KAMIŃSKA Z PARTNEREM - ZDJĘCIA >>>

Julia wyglądała przepięknie w czarno-białej, asymetrycznej sukni, do której dobrała minimalistyczne sandałki na szpilce i kopertówkę. Postawiła na prostą fryzurę i promienny, rozświetlający twarz makijaż. Naszym zdaniem na balu była jedną z najlepiej wyglądających gwiazd, a Wy co sądzicie?

Zobacz wideo

WJ

Więcej o:
Komentarze (109)
Julia Kamińska zabrała partnera na ściankę, ale to od niej trudno było oderwać wzrok. Wyglądała przepięknie
Zaloguj się
 • Gość: 4444

  Oceniono 75 razy 73

  Julia Kamińska zabrała partnera na ściankę. To brzmi jak by zabrała pieska na spacer.

 • Gość: Ola

  Oceniono 38 razy 28

  laska ładnie wygląda, wręcz za ładnie, jakby na rozdanie Oscarów szła, facet za to do bólu przeciętny, pewnie za to ma intelekti i inne walory wewnętrzne

 • mcwidack

  Oceniono 32 razy 24

  Ależ bezmyślni kretyni tu komentują.... wszyscy piękni, młodzi i jak widać... inteligentni. Za dużo czasu spędzacie na Instagramach wierząc w kłamstwa handlujących cyckami i tyłkami celebrytek. Norma;ni ludzie się zdarzają i w przeciwieństwie do was, są szczęśliwi, nie krytykując cudzych wyborów.

 • Gość: Cerrie35

  Oceniono 36 razy 24

  Ludzie którzy krytykują jej faceta niech sami pochwalą się najpierw partnerkami partnerami. Wiem, że większość ludzi wybiera partnerów pod kątem wyglądu. Ale jest też ta mniejszość, która nie zwraca uwagę na wygląd. A ci co za to krytykują są siebie warci i nie warto brać ich pod uwagę w sźukaniu partnera na stałe, bo co? Jak partnerka zbrzydnie, to wyrzuci jak już niemodną parę rękawiczek.

 • Gość: Ewa

  Oceniono 29 razy 17

  Pięknie wygląda .

 • Gość: Asia

  Oceniono 19 razy 15

  Wszystkiego dobrego im życzę, sympatyczna para.

 • Gość: adam

  Oceniono 15 razy 13

  Subtelnie, kobieco i ciekawie. Cieszę się, że jeszcze można piękną kobietę zobaczyć jako kobietę i panią a nie coś w stylu babochłopa lub tirówki. Pozdrawiam

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX