Julia Kamińska zabrała partnera na ściankę, ale to od niej trudno było oderwać wzrok. Wyglądała przepięknie

Julia Kamińska wyglądała przepięknie na 10. Balu Charytatywnym Gwiazdy Dobroczynności. Wyjątkowo aktorka pojawiła się w towarzystwie partnera, Piotra Jaska.

Julia Kamińska jest jedną z tych polskich gwiazd, które robią swoje i nie afiszują się z życiem prywatnym. Zdecydowanie częściej można ją zobaczyć na deskach teatru niż na ściance czy okładkach kolorowych magazynów. Julia często też angażuje się w akcje charytatywne, dlatego nie mogło jej zabraknąć na 10. Balu Charytatywnym Gwiazdy Dobroczynności, który odbył się w sobotę wieczorem.

Julia Kamińska z partnerem na ściance

Julia Kamińska jest w związku z 20 lat starszym od siebie scenarzystą, Piotrem Jaskiem. Para poznała się w 2008 roku na planie serialu "Brzydula", ale mimo długiego stażu związku Kamińska i Jasek nie mają na koncie żadnego wspólnego wywiadu czy okładki. Rzadko też pokazują się razem publicznie, ale w miniony sobotni wieczór zrobili wyjątek.

JULIA KAMIŃSKA Z PARTNEREM - ZDJĘCIA >>>

Julia wyglądała przepięknie w czarno-białej, asymetrycznej sukni, do której dobrała minimalistyczne sandałki na szpilce i kopertówkę. Postawiła na prostą fryzurę i promienny, rozświetlający twarz makijaż. Naszym zdaniem na balu była jedną z najlepiej wyglądających gwiazd, a Wy co sądzicie?

Zobacz wideo

WJ