Żyła miała romans z Barańskim i nie znosi Radwańskiej? To pytanie chyba jej się nie spodobało. "Nie wiem, kto wymyśla te brednie"

Justyna Żyła jest jedną z uczestniczek 9. edycji "Tańca z gwiazdami". Niedawno media plotkowały o jej konflikcie z Agnieszką Radwańską. Celebrytka odniosła się do tych sensacji.
Zobacz wideo

Pod koniec stycznia Stefano Terrazzino zapowiedział na swoim instagramowym profilu powrót do "Tańca z gwiazdami". Choć od początku plotkowano, że sympatyczny Włoch wystąpi w duecie z Agnieszką Radwańską, szybko pojawiły się spekulacje, że u jego boku możemy zobaczyć jednak Justynę Żyłę. Mówiono także o konflikcie między gwiazdami. Jaka jest prawda?

Justyna Żyła skonfliktowana z Agnieszką Radwańską?

Już w piątek, 1 marca, startuje 9. edycja "Tańca z gwiazdami". Znamy wszystkie duety tanecznego show. Ostatecznie potwierdziły się informacje, że Agnieszka Radwańska zatańczy ze Stefano Terrazzino. Natomiast Justyna Żyła wystąpi w duecie z Tomkiem Barańskim. Co w takim razie z ich rzekomym konfliktem?

Jeszcze niedawno w mediach pojawiały się informacje, że była żona Piotra Żyły ma sprawiać produkcji problemy. Celebrytka i blogerka robiła podobno wszystko, żeby zatańczyć ze Stefano. Między nią a byłą tenisistką miało dojść nawet do kłótni. Jaka jest prawda?

Nie było żadnego konfliktu, ja w ogóle nie wiem, kto wymyśla takie brednie. Tak samo jak mój rzekomy romans z Tomkiem i to, że nie chciałam z nim tańczyć - powiedziała Justyna Żyła w rozmowie z Plotkiem.

Pozostaje nam czekać na ich taneczną rywalizację. Będziecie oglądać "Taniec z gwiazdami"?

AD