Meghan Markle w legginsach. W takim wydaniu jeszcze jej nie widzieliśmy

Meghan Markle wróciła ze Stanów Zjednoczonych, w których świętowała swoje "baby shower". Na podróż powrotną wybrała luźną stylizację. W takim wydaniu rzadko ją widujemy.
Zobacz wideo

Meghan Markle niedawno odbyła podróż do Nowego Jorku, gdzie wraz z przyjaciółmi bawiła się na "baby shower". Jak donoszą zagraniczne media, impreza miała kosztować ok. 300 tys. dolarów. Wśród gości znalazła się m.in. przyjaciółka aktorki Serena Williams, która pokryła część wydatków.

Zobacz też: Wyluzowana Meghan Markle bawi się z przyjaciółkami w Nowym Jorku. Pobyt z dala od rodziny królewskiej jej służy

Meghan Markle na sportowo

Księżna Meghan już wróciła ze Stanów Zjednocoznych do Wielkiej Brytanii. Nie jest tajemnicą, że była aktorka śledzi trendy i stawia na perfekcyjny wygląd. Zazwyczaj widujemy ją w eleganckich zestawach, jednak teraz pokazała się w zupełnie innym wydaniu. Na lotnisku pojawiła się w luźnej stylizacji. Postawiła na wygodę, jednak dalej wyglądała stylowo. Żona księcia Harry'ego założyła ciemne legginsy oraz obcisłą koszulkę w tym samym kolorze. Na to zarzuciła beżowy płaszcz, sięgający kolan. Całość uzupełniły czapka z daszkiem, adidasy oraz sporych rozmiarów torebka.

Meghan Markle na sportowo. Zobacz zdjęcia >>>

Koszulka podkreśliła sporych rozmiarów brzuch przyszłej mamy. Co prawda nie znamy dokładnej daty porodu pierwszego dziecka Meghan Markle i księcia Harry'ego, ale od dawna spekuluje się, że "royal baby" przyjdzie na świat na początku kwietnia.

Jak wam się podoba Meghan w takim wydaniu?

AW