Katy Perry ma pierścionek, który kiedyś nosiła była żona Orlando Blooma, Miranda Kerr? Internauci widzą duże podobieństwo

Katy Perry pochwaliła się w walentynki, że Orlando Bloom się jej oświadczył, a ona powiedziała "tak". Jej pierścionek zaręczynowy bardzo przypomina ten, który nosiła kiedyś Miranda Kerr.
Zobacz wideo

Katy Perry i Orlando Bloom są parą już od ponad trzech lat. W tym czasie rozstawali się i wracali do siebie. Ostatecznie postanowili jednak, że chcą wziąć ślub, dlatego aktor w walentynki oświadczył się wokalistce. Katy pochwaliła się na Instagramie zdjęciem pięknego i dużego pierścionka, który otrzymała od ukochanego.

 

Katy Perry nosi pierścionek zaręczynowy po Mirandzie Kerr?

Według wyceny specjalistów to świecidełko jest warte aż 6 milionów dolarów. Pierścień jest naprawdę imponujący. Wygląda na zrobiony z 4-karatowego różowego diamentu osadzonego w złotej opasce w kształcie kwiatka. W niej zaś znajdują się okrągłe diamenty. Kiedy piosenkarka pokazała zaręczynową biżuterię, fani szybko spostrzegli, że pierścionek jest bardzo podobny do tego, który Orlando Bloom ofiarował w 2010 roku Mirandzie Kerr. Internauci zaczęli spekulować, że aktor przerobił starą biżuterię po byłej żonie i podarował nowej ukochanej.

Jednak błyskotka Katy nieco różni się od tej, którą nosiła niegdyś była żona Orlando. Pierścień wokalistki ma w środku różowy kamień, zaś ten noszony przez Mirandę, wykonany był z jednokolorowych diamentów.

Czy wy też widzicie, że Katy ma prawie taki sam "kwitnący pierścionek", jak kiedyś Miranda? - napisała internautka pod zdjęciem Katy Perry.

Katy Perry, Miranda KerrKaty Perry, Miranda Kerr screen instagram.com/maryhudson | EastNews

Sądzimy, że to trochę nie na miejscu, że obie jego kobiety otrzymały tak bardzo podobne do siebie pierścionki.

JP

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.