Orlando Bloom oświadczył się Katy Perry. Piosenkarka pochwaliła się pierścionkiem wartym 6 milionów dolarów

Katy Perry i Orlando Bloom zaręczyli się w Walentynki. Sekretu nie udało się otrzymać przez mamę piosenkarki.

Katy Perry i Orlando Bloom są zaręczeni. Piosenkarka pochwaliła się nie tylko tą ważną nowiną, ale pokazała też pierścionek zaręczynowy, który dostała od aktora. Wcześniej jednak zrobiła za nią to jej mama - Mary Hudson. 

Zobacz wideo

Orlando Bloom i Katy Perry zaręczeni 

Katy Perry 14 lutego, w Walentynki, powiedziała tak i została narzeczoną Orlando Blooma. Piosenkarka pochwaliła się zdjęciem pierścionka zaręczynowego, a fotografię opatrzyła znaczącym podpisem "full bloom", co można tłumaczyć jako "rozkwit". 

 

Co ciekawe Marry Hudson - mama wokalistki - ubiegła znaną córkę i jako pierwsza opublikowała na Facebooku zdjęcia z przyjęcia zaręczynowego i zbliżenia na pierścionek córki. 

Ten nie był tani. Bloom bardzo się wykosztował. Błyskotka według wyceny specjalistów jest bowiem warta aż 6 milionów dolarów. 

Pierścień wygląda na 4-karatowy różowy diament osadzony w żółtej, złotej opasce z okrągłych diamentów. Orientacyjny koszt w tradycyjnym sklepie wynosi 6 milionów dolarów - szacuje socjalista z JamesAllen.com.

Miłość Orlando Blooma i Katy Perry 

Orlando Bloom i Katy Perry są ze sobą już trzy lata. W międzyczasie zakochani rozstawali się i wracali do siebie. Orlando Bloom jest rozwodnikiem - był mężem modelki Mirandy Kerr, z którą ma 8-letniego syna. Katy Perry również ma za sobą nieudane małżeństwo. Piosenkarka po roku związku rozwiodła się z komikiem Russellem Brandem. 

AG 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.