Meghan i Harry walentynki spędzili osobno. Jednak to, co w Norwegii zrobił książę, chwyta za serce

Meghan Markle została sama w walentynki. Książę Harry był w tym czasie z oficjalną wizytą w Norwegii. Mimo nieobecności u boku żony, przygotował dla niej romantyczną niespodziankę.
Zobacz wideo

Meghan i Harry od kiedy wzięli ślub i spodziewają się pierwszego dziecka, nieustannie pojawiają się w mediach. Ludzie na całym świecie śledzą ich losy i interesują się życiem prywatnym książąt Sussex. Niedawno na oficjalnym profilu Pałacu Kensington na Twitterze pojawiła się informacja, że 14 lutego Harry będzie w Norwegii, gdzie odwiedzi oddziały królewskiej marynarki wojennej. To oznacza, że Meghan walentynki spędziła bez ukochanego. 

ZOBACZ: Meghan Markle spędza Walentynki bez Harry'ego. Kilka lat temu samotność jej nie doskwierała, a dziś?

Książę Harry stworzył dla Meghan ołtarzyk z ich wspólnymi zdjęciami

Choć Harry'ego w Dniu Zakochanych nie było w domu, to nie oznacza, że zapomniał o Meghan. Książę zdobył się na przepiękny gest. Spędzając noc w igloo, postanowił nieco podgrzać atmosferę, jednak nie tylko za sprawą zapalonych świec. Następca brytyjskiego tronu na wyjazd do Norwegii zabrał zdjęcia ze ślubu z Meghan. Dwie fotografie oprawione w ramki stanęły w walentynkowy wieczór na romantycznym ołtarzyku.

Książę Harry stworzył ołtarzyk z Meghan Markle w Norwegii. ZOBACZ ZDJĘCIA >>>>

Kto by się spodziewał, że z Harry'ego taki romantyk. Uważamy, że jego gest był bardzo uroczy.

JP

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.