Książę William nie chce zostać królem? Jego miejsce ma zająć Harry. Sensacyjne doniesienia

Dziennikarz Jeremy Paxman wyjawił w brytyjskiej telewizji rzekome plany księcia Harry'ego. Mąż Meghan Markle ma nadzieję, że zajmie miejsce Williama na królewskim tronie.

Trudno wyobrazić sobie dzień bez plotek na temat rodziny królewskiej. Naprzeciw wszystkim miłośników teorii spiskowych wyszedł właśnie Jeremy Paxman. Brytyjski dziennikarz w telewizji Channel 5 wyjawił, że książę William nie zamierza być w przyszłości królem. Jakby tego było mało, jego brat, książę Harry podobno nie ukrywa, że z chęcią zastąpi brata w tej roli.

Książę William nigdy nie brał pod uwagę tego, że zostanie królem?

Obecnie pierwszy w kolejce do objęcia brytyjskiego tronu jest książę Karol. Dopiero po nim królem ma zostać książę William. Jednak jeśli wierzyć Paxmanowi, mąż księżnej Kate nigdy nie miał takich planów. Podobno już od dziecka skarżył się księżnej Dianie, że chce prowadzić w przyszłości zupełnie inne życie. Czy coś się zmieniło w tym temacie?

Dziennikarz twierdzi, że choć William jest uwielbiany przez Brytyjczyków i idealnie pasuje do tego, by w przyszłości zasiąść na królewskim tronie, nie zamierza skorzystać z tej możliwości. Jego miejsce z radością miałby podobno zająć książę Harry.

Choć przez lata uchodził za największego bon vivanta rodziny królewskiej, który regularnie przyciągał skandale, ostatnio przeszedł przemianę. Odkąd związał się z Meghan Markle, zaczął z godnością wypełniać swoje obowiązki. Powoli wyrasta na prawdziwego męża stanu.

Czy faktycznie taki scenariusz jest możliwy? Należy wziąć sporą poprawkę na sensacyjne doniesienia i uzbroić się w cierpliwość. Na razie pozostaje nam emocjonowanie się dzienną porcją plotek na temat "royalsów".

AD

Więcej o:
Komentarze (48)
Książę William nie chce zostać królem? Jego miejsce ma zająć Harry. Sensacyjne plotki
Zaloguj się
 • Gość: slavo

  Oceniono 61 razy 53

  ROzmawiałem z WIliamem i powiedział, że to nie prawda.

 • Gość: kotkot

  Oceniono 28 razy 20

  Nie wiem, kto mógłby uwierzyć w takie pierdoły!

 • Gość: cds

  Oceniono 25 razy 17

  Przecież już od lat krąży ta "anegdotka", William w dzieciństwie powiedział, że nie chce być królem, a Harry, że weźmie tą robotę. Dziecięce gadanie, tak jakby się przejmować, że co drugi chłopiec nie został policjantem.

 • Gość: Xxxx

  Oceniono 28 razy 14

  Nawet jeżeli william abdykuje to ma trójkę dzieci, które są pierwsze w kolejce do tronu

 • Gość: Kolo

  Oceniono 8 razy 8

  Gadacie głupoty, czytałam ten wywiad. Paxman powiedział, że był kiedyś na lunchu z Diana i ona powiedziała, że William nie chce być królem, a Harry, że on może wziąć tę robotę. Mieli wtedy jakieś 9 i 6 lat.. Nijak się to ma do dzisiejszej rzeczywistości! No ludzie... takie brednie fabrykowac..

 • Gość: WW

  Oceniono 7 razy 7

  Głupie

 • Gość: Ankara

  Oceniono 5 razy 5

  Tak jak każdy śpiewać może to i każdy może pisać takie bzdety. Kogo ta Agora zatrudnia do przepisywanie tekstów

 • Gość: Komedia

  Oceniono 14 razy 4

  Kurde 8 lat biegania za Williamem, chyba z 15 lat całowania i seksu z takim aseksualnym typem, po to żeby być żona króla, a tu taki klops. Co teraz... rozwód ?

 • Gość: gość

  Oceniono 3 razy 3

  Prawdą jest, że nikt z rodziny nie chce zostać królem. Tak powiedział Harry kilka lat temu.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX