Meghan Markle walentynki spędzi bez księcia Harry'ego. Pałac Kensington na Twitterze wyjaśnił powody

Jak czytamy na oficjalnym profilu Pałacu Kensigton na Twitterze, Meghan Markle i książę Harry walentynki spędzą... osobno.
Zobacz wideo

Od momentu kiedy książę Harry poślubił Meghan Markle, ich twarze nie schodzą z pierwszych stron gazet. Nowa księżna błyskawicznie podbiła serce Brytyjczyków. Z początku wydawało się, że w tej roli czuje się jak ryba w wodzie, jednak ostatnio coraz częściej pojawiają się głosy, że żona księcia Harry'ego czuje się nieco przytłoczona zasadami panującymi na królewskim dworze. 

ZOBACZ TEŻ:  Meghan Markle żałuje, że poślubiła księcia Harry'ego? Nowa rola przytłacza ją coraz bardziej. "Czuje się odizolowana i samotna"

Amerykanka, jako żona brytyjskiego następcy tronu, zdążyła jednak przyzwyczaić się, że książę Harry ma mnóstwo obowiązków, a co za tym idzie - bardzo mało czasu wolnego. Okazuje się, że nawet w walentynki nie znajdzie dla niej chwili.

Meghan Markle sama w walentynki

Na oficjalnym profilu Pałacu Kensington na Twitterze czytamy, że książę 14 lutego, w Dniu Zakochanych, będzie na oficjalnej wizycie w Norwegii jako Kapitan Generalny Royal Marines.

Warto wspomnieć, że to nie pierwszy raz, kiedy członkowie rodziny królewskiej muszą przedkładać sprawy służbowe nad rodzinę. Ostatnio księżna Kate 37.urodziny spędziła bez męża, ponieważ ten musiał poświęcić się wówczas organizacji charytatywnej. 

Mamy nadzieję, że obaj jakoś wynagrodzą to swoim małżonkom! :)

MM

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie >>>>