Meghan Markle spędza Walentynki bez Harry'ego. Kilka lat temu samotność jej nie doskwierała, a dziś?

Meghan Markle już w 2015 roku pisała, jak powinny wyglądać idealne Walentynki - na rok przed tym, jak poznała księcia Harry'ego.

Zanim Meghan Markle poznała księcia Harry'ego, była jedną z wielu drugoligowych gwiazd Hollywood. Jak wiele młodych kobiet prowadziła swojego lifestylowego bloga o nazwie "The Tig". W 2015 roku zdradziła tam, jak powinny wyglądać idealne Walentynki. Rady te są tym bardziej aktualne, bo tegoroczne święto zakochanych Meghan spędza sama, bez księcia u swego boku.

Meghan Markle - "bądź swoją własną Walentynką"

Meghan Markle namawia wszystkich, żeby w Walentynki nie polegali wyłącznie na tej drugiej osobie.

Myślę, że trzeba być swoją własną Walentynką - pisała przyszła księżna na swoim blogu w 2015 roku.

Skąd w ogóle ten pomysł? Meghan opisuje, jak swego czasu czuła się bardzo samotna i - jak wiele osób samotnych - miała gorszy nastrój. Pomogły jej wtedy przyjaciółki z planu serialu "Suits" - Sarah i Gina.

Czułam się wtedy tragicznie, nawet nie wiem, z jakiego powodu. Ale byłam baaardzo daleka od okazywania sobie samej miłości - pisała Meghan. Sarah albo Gina - nie pamiętam, która z nich - powiedziała tedy do mnie: "Hej, mówisz o mojej przyjaciółce! Bądź dla niej miła!". Chroniły mnie przed samą sobą, przed moją samokrytyką, przed brakiem pewności siebie. Przypomniały, żeby traktować siebie tak, jak traktuję swoich najbliższych. Żeby być swoją własną walentynką.

W 2015 roku Meghan Markle spędzała Walentynki z grupą przyjaciół. Popijała drinki i  przedzierała się przez zaspy śniegu na ulicach Nowego Jorku w nowiutkich butach.

Ale te buty były prezentem ode mnie samej dla mnie. Bo ciężko pracowałam, bo nie będę czekać, aż ktoś mi kupi coś, czego pragnę i ponieważ chcę traktować siebie tak, jak traktuję swoich najbliższych. Bo jestem sama swoją śmieszną Walentynką - podsumowała swój post Meghan.

Meghan Markle radzi - prezenty na Walentynki

Meghan Markle nie poprzestała jednak tylko na poradach psychologicznych w stylu "bądź dla siebie swoją własną Walentynką". Ma również zestaw idealnych prezentów dla drugiej połówki.

Prezent na Walentynki dla niego może składać się z: nowych słuchawek, skarpet z angory, poduchy z napisem "Witaj, przystojniaku", zestawu do samodzielnego warzenia piwa, żetonów do gry w pokera.

Prezent na Walentynki dla niej powinien składać się z : perfum Jo Malone Wild Bluebell, bielizny od Heidi Klum Intimates. Romantyczne danie powinno być podane na srebrnej tacy. Do tego w ramach prezentu: romantyczna przywieszka do bagażu z cytatem i tzw. "kupon miłości", do wykorzystania w dowolnym czasie przez kobietę, zobowiązujący mężczyznę do wypełnienia jej życzenia.

Meghan Markle - jak wyglądałyby jej idealne Walentynki?

Przyszła księżna pisała też na swoim blogu, jak wyglądałyby jej idealne Walentynki, gdyby wreszcie poznała swojego księcia. Meghan Markle miała dość precyzyjne wymagania co do tego, co powinno się dziać 14 lutego. Musi to być Paryż. A co potem? Potem to już nie ma znaczenia:

Czy to będzie śniadanie do łóżka, list miłosny, kwiat - liczy się intencja - pisała Meghan na swoim blogu.

Ciekawe, czy książę Harry kiedykolwiek spełnił jej marzenie?

MAW

Więcej o:
Komentarze (14)
Meghan Markle spędza Walentynki bez Harry'ego. Kilka lat temu samotność jej nie doskwierała, a dziś?
Zaloguj się
 • Gość: czyTeliczka

  Oceniono 6 razy 6

  kocha się przez cały rok i pokazuje uczucia a nie we walentynki

 • pralkapierze

  Oceniono 4 razy 4

  Dorośli ludzie pracują w urodziny, walentynki, imieniny czy dzień kota - nie da się brac urlopu na każde święto

 • Gość: Yeti

  Oceniono 4 razy 2

  Walentynki to takie święto ktore obchodzą naiwne dziewczynki ktore myślą ze jak chlopak chce z nimi seks uprawiać tzn ze kocha i ze sie mu podobają....

 • Gość: Yhh

  Oceniono 2 razy 2

  Widać ze to taka smieszna walentynka

 • Gość: asfbb

  Oceniono 8 razy 2

  Ale bzdury, musiliscie coś napisać głupiego, bo William olał Kate w jej urodziny, to teraz, ze niby Harry olal Meghan. a bzdura! Harry kocha ją i to widać!

 • Gość: Olka

  Oceniono 1 raz 1

  Ja sama walentynki spędzałam bo mój facet pracuje zagranicą. Zadzwonił do mnie z życzeniami wysłał mi też bukiet z poczty kwiatowej i nie czułam się taka samotna bo bądź co bądź on o mnie pamięta.. mimo tylu kilometrów co nas dzieli.

 • Gość: Fiona

  Oceniono 1 raz 1

  Jakoś nie mogę się do niej przekonać, po prostu nie lubię jej!

 • Gość: Ddddddffffffff

  Oceniono 2 razy -2

  Ciekawe to jest to, czemu tak uwielbiacie o nich pisać?
  Książę spełnia pewnie jej życzenia bo inaczej nie chciałaby z nim być. I niech spełnia!
  Po co to na siłę szukanie sensacji?!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX