Katarzyna Nosowska jednak nie wystąpi na koncercie przeciw nienawiści? Na ten dzień ma już inne plany

Katarzyna Nosowska prawdopodobnie nie wystąpi na koncercie "Artyści przeciw nienawiści". Dokładnie tego samego dnia ma zaplanowany koncert, który odbędzie się w Warszawie.

Już od kilku dni na jaw wychodzą kolejne szczegóły na temat koncertu "Artyści przeciw nienawiści". Przypomnijmy, że jego pomysłodawczynią jest Doda, która krótko po tragicznych wydarzeniach z Gdańska, zaapelowała do polskich artystów, by wspólnie zjednoczyć się na scenie i powiedzieć stanowcze stop wszechobecnej dziś nienawiści. Na odpowiedź kolegów z branży nie musiała zbyt długo czekać. Swoją chęć do wzięcia udziału w koncercie wyraziło blisko 100 artystów.

Zobacz wideo

"Artyści przeciw nienawiści". Kiedy i gdzie? 

Niedawno w sieci pojawiła się już oficjalna informacja, z której wynika, że koncert odbędzie się 27 lutego w Atlas Arenie w Łodzi. Bilety na wydarzenie to koszt 50 złotych. Sukcesywnie ogłaszana jest lista artystów, którzy pojawią się na scenie, a wśród nich już z pewnością znajdą się między innymi Justyna Steczkowska i Maryla Rodowicz. Jednak, co ciekawe, na koncercie prawdopodobnie zbraknie Katarzyny Nosowskiej. Jest to o tyle zaskakujące, że ta od samego początku wspierała akcję "Artyści przeciw nienawiści". 

Katarzyna Nosowska nie zaśpiewa na koncercie przeciw nienawiści?

Nosowska była jedną z pierwszych osób, które odpowiedziały na apel Dody. Kilka dni później na oficjalnym profilu koncertu na Instagramie pojawiło się nawet wspólne zdjęcie artystek prosto ze spotkania organizacyjnego. Nikt więc chyba nie spodziewał się, że Kasi może na tym wydarzeniu zabraknąć. Ale teraz wiele na to wskazuje. Otóż Nosowska 27 lutego o godzinie 19:00 zaplanowany ma koncert, który odbędzie się na warszawskiej hali Torwar. Wydarzenie promuje najnowszą płytę Kasi, więc ciężko uwierzyć w to, że mogłaby ona z niego zrezygnować. 

Katarzyna Nosowska koncertKatarzyna Nosowska koncert screen Facebook / Nosowska / na tłusto i basta / Warszawa /

Przyznacie, że to dość zaskakująca informacja. Wielka szkoda, lecz być może Kasia zmieni jeszcze zdanie lub z racji na to, że koncert przeciw nienawiści rozpocznie się o godzinie 18:00, wystąpi na jego samym początku? Wszystko przecież jest możliwe.

DH

Więcej o:
Komentarze (35)
Katarzyna Nosowska jednak nie wystąpi na koncercie przeciw nienawiści? Na ten dzień ma już inne plany
Zaloguj się
 • Gość: Cb

  Oceniono 20 razy 14

  Myślałam, że taka osoba jak Nosowska nie potrzebuje desperackiej reklamy, by sprzedać płyty i zapełnić sale koncertowe. Do Dubaju raczej nie jeździła, więc ciężko zrozumieć, dlaczego dała się wmanewrować Rabczewskiej w ten cyrk. Poza tym śmieszne to gadanie, że zgłosiło się ponad 100 wykonawców, skoro później Hyży mówiła, że artyści nie chcą występować z Dodą. Czyli jednak nie mieli składu na koncert, skoro muszą zgadywać innych j zapraszać, a że wspomnianej stówy zostało może z 25 i to wątpliwego poziomu.

 • Gość: kol

  Oceniono 13 razy 11

  No, zdaje się że Nosowska przejrzała na oczy!!!
  Tłumaczenie odmowy występu koncertem w warszawie, jest głupie. Musiała już wczesniej zrezygnować, jak się zorientował, ze to głównie lans Rabczewskiej. Przecież jak ustalali termin tej "agresji", to musieli brac pod uwagę terminarz chętnych wykonawców.
  Czekam teraz na rezygnację Szpaka.
  Czas na taki koncert, i to z prawdziwego zdarzenia przyjdzie później, ale nie z tą twarzą na okładce, bo to kpina z idei koncertu i wykorzystywanie tragedii do taniego lansu slabej wokalistki jadącej od skandalu do skandalu.

 • Gość: Kas Ka

  Oceniono 9 razy 9

  Nie bardzo wiem na czym to ma wszystko pilegac..czemu ma sluzyc ten koncert.Skoro gwiazdy tak sie naglasniaja niech dorzuca pare groszy i nie bedzie trzeba sponsorow...dla mnie to zwykle lansowanie na tragedii rodziny.

 • Gość: jolka

  Oceniono 13 razy 9

  No to szykuje się niewypał, a miało być tak pięknie

 • Gość: qq

  Oceniono 3 razy 3

  Przecież z góry było wiadomo że jeśli zgłosiło się tylu artystów (ok.100) to wszyscy nie wystąpią, chodzi raczej o poparcie całej akcji i zasygnalizowanie "jestem za". Inna sprawa że niektórzy nie chcą występować pod szyldem Dody, która jest twarzą tego przedsięwzięcia.

 • Gość: Wszystko widzący puchacz

  Oceniono 2 razy 2

  Codziennie ktoś ubywa z tak zwanego projektu Dody hahaha

 • Gość: DodaMaLoda

  Oceniono 6 razy 2

  Brawo Kasia! ten cały koncert i organizatorka, to metr mułu, wodorosty i niewybuchy z czasów II wojny światowej...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX