Woźniak-Starak zdradziła, dlaczego zrezygnowała z prowadzenia "AE". Wcześniej też zapowiedziała odejście, jednak podała inny powód

Agnieszka Woźniak-Starak wyznała, że nie poprowadzi "Ameryki Express" bo w tym samym czasie będą trwały zdjęcia do "Big Brothera". Wcześniej też miała wątpliwości, co do prowadzenia tego formatu.
Zobacz wideo

Agnieszka Woźniak-Starak była prowadzącą dwóch edycji programu "Azja Express" i "Ameryka Express". No właśnie - była. Bo w kolejnym sezonie show już jej nie zobaczymy. Dziennikarka zaangażowała się w nowy projekt, jakim jest "Big Brother". To właśnie Woźniak-Starak zastąpi Martynę Wojciechowską i poprowadzi program.

Agnieszka Woźniak-Starak zrezygnowała z prowadzenia "Ameryki Express"

W rozmowie z TVN.pl prezenterka wyznała, że zrezygnowała z "Ameryki Express" z prostego powodu - zdjęcia do show kolidowałyby z "Big Brotherem", który będzie kręcony w tym samym czasie.

Nie udałoby mi się pogodzić dwóch programów, chociaż przez moment był taki pomysł, ale wtedy ekipa "Ameryka Express" musiałaby czekać z wyjazdem na zdjęcia do lipca, a to trochę za późno. Stanęłam więc przed wyborem, który wbrew pozorom wcale nie był taki trudny, bo lubię zmiany, nowe wyzwania i telewizję na żywo, dlatego wygrał "Big Brother".

Co ciekawe, Agnieszka niespełna 3 miesiące temu zapowiadała, że być może nie powinna prowadzić "Ameryki Express". Wtedy jednak nie wiedziała jeszcze, że będzie zajmowała się nowym projektem. Powodem jej wątpliwości była afera, która wybuchła po emisji odcinka, w którym uczestnicy musieli pocałować przypadkowe kobiety.

Wstyd mi za 10. odcinek programu Ameryka Express (...) Nie biorę udziału w pracach produkcyjnych przy wyborze konkurencji dla uczestników, nie jestem również świadkiem wszystkich zmagań na planie, nie jest to jednak żadnym usprawiedliwieniem, ponieważ jako prowadząca firmuję ten format własną twarzą. I dlatego dziś z przykrością stawiam sobie pytanie, czy powinnam ten program nadal prowadzić? - napisała wówczas na swoim Instagramie.
 

Myślicie, że jej odejście może jednak mieć coś wspólnego z tamtą sytuacją?

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

KS