Zenon Martyniuk szczerze o synu. "Gazety mają prawo pisać. Trochę jest prawdy i trochę nie". Opowiedział też o wnuczce [TYLKO U NAS]

Zenon Martyniuk w rozmowie z Plotkiem zdradził, jak reaguje na nieprzychylne artykuły dotyczące swojego syna. Gwiazdor disco-polo opowiedział też o wnuczce, która niebawem przyjdzie na świat.
Zobacz wideo

Od kilku tygodni głośno jest o Danielu M. Syn króla disco-polo miał pod koniec roku wszcząć awanturę i nie wpuścić do domu ciężarnej żony. Dodatkowo postawiono mu zarzut posiadania marihuany. Sam zainteresowany wydaje się nie przejmować zaistniałą sytuacją i powstałymi spekulacjami. A co na to jego ojciec? 

Zenon Martyniuk o Danielu M.

Zenon przyznał, że czyta artykuły dotyczące zamieszania wokół syna.

Gazety mają prawo pisać. Trochę jest prawdy i trochę nieprawdy. Ja na to patrzę przez palce

Ostatnio Daniel M. wyznał na Instagramie, że w Warszawie przebywa tymczasowo i niebawem przeprowadzi się do Barcelony. Jednak Zenon nie chciał komentować pomysłu syna.

Nie mam Instagrama, więc nie śledzę takich rzeczy

Pomimo przykrości, jakie niewątpliwie spotkały Zenona w ostatnim czasie, ma on też powody do radości. Niebawem piosenkarz zostanie dziadkiem. Martyniuk wyznał, że zastanawiał się nad tym, czy woli, aby urodziła się dziewczynka, czy chłopiec.

Najprawdopodobniej będzie to dziewczynka. Najważniejsze, żeby było zdrowe. Ewelina i Daniel byli u ginekologa i raczej będzie dziewczynka - mówi.

Przyszły dziadek wyznał też, że jego małżonka chce, aby pociecha otrzymała imię Zosia. Daniel i Ewelina mają ponoć inne plany.

Pozostaje nam trzymać kciuki za szczęśliwe rozwiązanie!

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

KS