Daniel M. czyta Plotka. Odpowiedział na Wasze komentarze! Oj, niektóre odpowiedzi są bardzo "cięte"

Daniel M. ostatnio jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych. Tym razem postanowił odpowiedzieć czytelnikom Plotka na ich komentarze, które zostawili pod jednym z naszych artykułów.

Początek roku 2019 w polskim show-biznesie niewątpliwie należy do Daniela M., syna gwiazdy disco polo, Zenka Martyniuka. 29-latek rozstał się z żoną, z którą ożenił się w październiku. Co chwila dostarcza nowych faktów dotyczących ich małżeństwa. Dowiedzieliśmy się m.in, że Ewelina "jest nimfomanką", poznali się przez internet i spędzili noc w hotelu oraz mogliśmy przeczytać jej rozmowy z tajemniczym Przemkiem.

Zobacz wideo

Daniel M. odpowiada na komentarze czytelników Plotka

Pod każdym artykułem na naszym portalu dotyczącym Daniela M. pojawia się wiele Waszych komentarzy. 29-latek na niektóre z nich postanowił odpowiedzieć. Na jego InstaStories pojawił się screen Waszych opinii wraz z jego komentarzami. W kilku z nich nawiązaliście do sytuacji Justyny Żyły, która rozstała się z mężem Piotrem, tocząc przy tym publiczną wojnę. Dzięki temu zaistniała w polskim show-biznesie i nawet dostała swój program "Pierzemy brudy do czysta". Wiosną będziemy mogli oglądać ją w show "Taniec z Gwiazdami". 

Zobacz też: "Taniec z Gwiazdami". Znamy nazwiska kolejnych uczestniczek. To polska top modelka oraz gwiazda TVP

Oto kilka z Waszych komentarzy oraz odpowiedzi Daniela M.:

Może trzeba go zapoznać z Jusią Żyłową? Pasują do siebie - napisał jeden z naszych czytelników. 
Mnie nie trzeba, ale ty jesteś chętny - zripostował 29-latek. 

Następny:

Jak znam życie, to gość się rozwiedzie i dostanie swój program pt. "Wygarniamy nimfomankom do końca - Daniel M. godzi rozwiązłe pary" - brzmi kolejny komentarz.
Pewnie oddam go tobie. Głodnemu chleb na myśli - odpisał. 

Resztę możecie przeczytać tutaj:

Daniel M. odpowiada na komentarze czytelników PlotkaDaniel M. odpowiada na komentarze czytelników Plotka Screen z Instagram.com/ daniel.martyniuk

Jak widać Daniel M. nieźle radzi sobie z negatywnymi komentarzami na swój temat. Co myślicie o jego postawie?

AW