Joanna Kulig cieszy się z 3 nominacji do Oscara "Zimnej Wojny". Nie potrafiła ukryć radości

Joanna Kulig już zareagowała na wiadomość o tym, że "Zimna Wojna" dostała 3 nominacje do Oscara. Aktorka nie ukrywała dumy i zadowolenia.
Zobacz wideo

Właśnie zostały ogłoszone nominacje do Oscarów. "Zimna Wojna" Pawła Pawlikowskiego dostała aż trzy nominacje do Oscara. To oczywiście powód do dumy i radości. 

Swoje zadowolenie własnie wyraziła Joanna Kulig. Aktorka opublikowała na Instagramie nagranie, na którym pokazała, jak bardzo cieszy się z tego wyróżnienia (nagranie możecie obejrzeć w górnej części artykułu). 

"Zimna Wojna" nominowana do Oscara. Reakcja Joanny Kulig 

"Zimna Wojna" został nominowana do Oscara w trzech kategoriach: najlepszy film nieanglojęzyczny, najlepsze zdjęcia oraz najlepszy reżyser. Więcej na ten temat pisaliśmy TUTAJ

Mimo że Joanna Kulig nie została nominowana do Oscara w kategorii najlepsza aktorka, to z jej twarzy nie schodził uśmiech. Wszak trzy nominacje to również ogromne osiągniecie. 

Oscary 2019. Kiedy gala?

Nominacje do Oscarów już za nami, ale samą galę wręczenie statuetek będzie można zobaczyć dopiero  24 lutego (o 2 w nocy polskiego czasu z niedzieli na poniedziałek). 

AG