Tomasz Karolak wraca do "39,5", ale TVN musiał mu sporo zapłacić. To rekordowa stawka!

Tomasz Karolak zagra w kontynuacji hitowego serialu TVN-u, serialu "39,5". Jak donosi "Fakt", ma na tym zarobić rekordową sumę.

Jeśli lubiliście "39,5", to mamy dla Was świetną wiadomość. TVN zdecydował się zrealizować kontynuację serialu. Prace na planie „50 i co?” mają się zacząć już niebawem, a w głównej roli Darka Jankowskiego ponownie zobaczymy Tomasza Karolaka

Tomasz Karolak wynegocjował rekordową stawkę

Jak dowiedział się "Fakt" od osoby pracującej przy produkcji serialu, TVN musiał sporo zapłacić, żeby pozyskać Karolaka do kontynuacji serialu. Aktor ma zarobić za jeden dzień zdjęciowy aż osiem tysięcy złotych.

Wynegocjował rewelacyjną stawkę (...). Za jeden dzień na planie zarobi 8 tysięcy złotych. Na tę chwilę zaplanowanych jest 30 dni zdjęciowych przez dwa miesiące, co da Tomkowi prawie ćwierć miliona złotych!

Jeśli chodzi o pozostałych członków obsady, mówi się też o tym, że Marina Łuczenko-Szczęsna ponownie wcieli się w rolę córki Darka Jankowskiego. To byłby głośny powrót wokalistki na mały ekran. 

Jeżeli będzie taki serial, to jak najbardziej z miłą chęcią bym wróciła - powiedziała Marina w rozmowie z JastrzabPost.pl.

39,5 to serial TVN-u emitowany w latach 2008-2009. Jego głównym bohaterem był Darek Jankowski - wieczny chłopiec i wokalista rockowego zespołu, który tuż przed ukończeniem czterdziestu lat postanawia poukładać swoje życie. Oprócz Karolaka i Łuczenko w serialu występowali też: Daria Widawska, Alan Andersz, Krzysztof Stelmaszyk, Sonia Bohosiewicz i Magdalena Lamparska. Będziecie oglądać kontynuację? 

Zobacz wideo

WJ

Więcej o: