Była dziewczyna Karolaka próbowała stawać między nim a dziećmi? "Zachowała się nieelegancko". Aktor ma jej za złe coś jeszcze

Tomasz Karolak rozstał się z Magdą Manicką. Jak podkreśla modelka, aktor był wobec niej nieuczciwy. Jego znajomi mają jednak inne zdanie.
Zobacz wideo

Tuż przed Bożym Narodzeniem media obiegła informacja o tym, że Tomasz Karolak  rozstał się z Magdą Malicką. Zdradziła to sama zainteresowana, pisząc na Instagramie, że 12-letni romans aktora z Violą Kołakowską się nie skończył.

Magazyn "Dobry tydzień" próbował skontaktować się z modelką w celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji, jednak ta po raz drugi potwierdziła, że Karolak zachował się wobec niej nieuczciwie.

Dowiedziałam się, że byłam oszukiwana od samego początku. I tyle w temacie

- wyznała.

Magda Malicka próbowała odciąć Karolaka od dzieci?

Ale to tylko wersja jednej ze stron. Inaczej widzi to aktor i jego znajomi. Na łamach tygodnika zdradzili, że Tomasz nie spodziewał się, że Magda będzie próbowała stawać między nim a dziećmi.

Są dorosłymi ludźmi, a Magda doskonale wiedziała, że wiąże się z mężczyzną po przejściach. Tomek nigdy nie ukrywał, że dzieci są dla niego priorytetem

- czytamy.

To jednak nie wszystko. Przeszkodą dla ich związku był fakt, że modelka na co dzień mieszka w Stanach Zjednoczonych. 

Żal do byłej partnerki

Dzisiaj Karolak ma żal do byłej partnerki o to, że nazwała jego wieloletnią relację z Violą romansem.

Zachowała się nieelegancko. Jej wpis to nic innego jak próba zaistnienia w mediach

- mówią znajomi Karolaka.

A jak aktor zapatruje się na wspólną przyszłość z Kołakowską? Niedawno wyznał, że pomimo wszelkich zgrzytów wciąż są rodziną i to się nigdy nie zmieni. Teraz zapowiada, że nie zamierza już toczyć wojen.

Naszą przyszłość zostawiłem Bogu. Dla dobra dzieci wszelkie spory zostały zawieszone

- mówi.

Myślicie, że uda im się znów stworzyć związek?

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

KS