Pierwsze doniesienia o tym, że Beata Tadla nie jest już singielką, pojawiły się w lipcu 2018 roku. Dziennikarka unikała wtedy jednak publicznego pokazywania się z nowym partnerem. Ich wspólne zdjęcia trafiły do mediów dopiero w październiku. Od tego czasu była gwiazda "Wiadomości" TVP stale publikuje romantyczne fotografie.
Nowy partner Beaty Tadli ma na imię Rafał i jest 40-letnim biznesmenem. Przeglądając jego instagramowy profil można się dowiedzieć, że uwielbia m.in. podróże, modę, jedzenie i sport. Niedawno dziennikarka pochwaliła się kolejnym zdjęciem z ukochanym. Na uwagę zasługuje opis przepełniony miłosnymi tagami.
Carpe diem #love #couple #together #happy #fun #razem #szczescie #mood #cudownie #wsercumaj - napisała Tadla.
Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo komentarzy, w których fani dziennikarki zachwycali się jej uśmiechem i szczęściem, które wreszcie ją spotkało.
Naprawdę piękna para. Życzę pani wielu pięknych chwil!
Najważniejszy ten w sercu maj. Cieszę się Pani szczęściem.
Najpiękniejsi! Lubię patrzeć na szczęśliwych ludzi, dostrzegać ich serdeczne gesty wobec siebie, gorące objęcia i rozradowane twarze.
Beata Tadla na początku 2018 roku rozstała się z Jarosławem Kretem po 5 latach związku. Pogodynek podobno odszedł od tuż przed startem kolejnej edycji "Tańca z Gwiazdami", w której obydwoje brali udział. Później miał żałować swojej decyzji i przepraszać Tadlę, ale (na szczęście) bezskutecznie.
Miejmy nadzieję, że tym razem dziennikarka będzie miała więcej szczęścia w miłości!
AD