Beata Kozidrak dostanie od Polsatu aż pół miliona złotych. Wszystko dzięki jej byłemu mężowi

Beata Kozidrak wystąpi w kolejnej edycji "Śpiewajmy razem. All Together". Bajońskie wynagrodzenie dla piosenkarki wynegocjował Andrzej Pietras.

Beata Kozidrak do tej pory wystąpiła w jedynym muzycznym  show telewizyjnym - "Bitwa na głosy". Teraz wokalistka zrobiła wyjątek i pojawi się w kolejnej tego typu produkcji - "Śpiewajmy razem. All Together". Zachęciła ją do tego z pewnością stawka. Gwiazda dostanie wszak za kontrakt z telewizją Polsat aż pół miliona złotych!

Zobacz wideo

Beata Kozidrak zarobi pół miliona złotych 

Beata Kozidrak ma zostać nową przewodniczącą jurorów w "Śpiewajmy razem. All Together". Do tej pory rolę tę pełniła Ewa Farna. Kozidrak wcale jednak nie wygryzła Farnej. Młodziutka piosenkarka sama odeszła z produkcji. 

Kozidrak z pewnością godnie zastąpi młodszą koleżankę. Wydaje się też, że Polsat ma sporą nadzieję, że Kozidrak podniesie oglądalność programu. Pierwsza jego edycja nie cieszyła się wielką popularności, a opinie na temat formatu były podzielone.

Powody do zadowolenia ma również sama Kozidrak. Za udział w programie dostanie aż pół miliona, a jak podaje "Super Express" nawet nie musiała walczyć o tak wysoką gażę. Zrobił to za nią jej były mąż - Andrzej Pietras

Beata odpoczywała, a w tym czasie Andrzej negocjował warunki umowy. Nie musiała się niczym stresować, Andrzej wynegocjował świetną stawkę - podaje informator tabloidu. 

Myślicie, że Beata Kozidrak sprawdzili się w tej roli? Będziecie oglądać program?

AG