Zjawiskowa Joanna Kulig na okładce najnowszego numeru polskiego "Vogue'a". Aktorka znów zachwyca!

Joanna Kulig została gwiazdą lutowego numeru magazynu "Vogue Polska". Czarno-biała sesja polskiej aktorki wprawi was w zachwyt.
Zobacz wideo

Nikogo nie zdziwi już stwierdzenie, że Joanna Kulig idzie jak burza i nie spoczywa na laurach. To, co na tę chwile osiągnęła polska aktorka poza granicami naszego kraju, robi wrażenie. Dziś Joasia budzi zachwyt nie tylko wśród rodaków. Ona podbija także Hollywood. Teraz "Vogue" przygotował dla fanów Kulig piękną niespodziankę. Okazuje się bowiem, że Joanna Kulig pojawiła się na okładce lutowego numeru magazynu "Vogue Polska"

Joanna Kulig w sesji dla "Vogue Polska"

Sesja zdjęciowa odbyła się w Los Angeles, gdzie Joanna obecnie mieszka, promując przy tym najnowszą produkcję Pawła Pawlikowskiego "Zimną Wojnę". Przypomnijmy, że Kulig w filmie wcieliła się w postać Zuli i za tą rolę już otrzymała Europejską Nagrodę Filmową w kategorii "najlepsza aktorka".

Zdjęcia zjawiskowej Joasi Kulig wykonał Max Vadukul. Efekty są powalające. Na okładce "Vogue Polska" możemy podziwiać twarz polskiej aktorki; szczególną uwagę zwracają przede wszystkim jej oczy. Inna fotografia, znajdująca się już w środku magazynu, przedstawia natomiast Joasię na tle palm, ubraną w czarną, elegancką kreację, która dodatkowo podkreśla sporych wielkości już ciążowy brzuszek gwiazdy. Czyżby poród zbliżał się wielkimi krokami? 

JOANNA KULIG W SESJI DLA "VOGUE POLSKA". ZOBACZ ZDJĘCIA >>>>

 

Lutowe wydanie magazynu "Vogue Polska" dostępne będzie w sprzedaży od czwartku, 17 stycznia. Jak Wam się podoba okładka? 

DH

Więcej o: