Wulgarny żart Artura Boruca. Wyśmiał aukcję sygnowaną Majdanami. Zrobiło się niezręcznie

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy może liczyć na wsparcie wielu gwiazd. Do ich grona dołączyli właśnie Sara i Artur Borucowie. Chwaląc się przedmiotami wystawionymi na licytację, były bramkarz wyśmiał Majdanów.

Artur Boruc i Sara Boruc zdecydowali się wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Para poszła w ślad innych gwiazd i przekazała na aukcję charytatywną swoje prywatne przedmioty. Były bramkarz i i jego żona pochwalili się tym na Instastories.

Zobacz wideo

Artur Boruc żartuje z naszyjnika Majdanów

Sara Boruc przekazała na aukcję WOŚP swoją płytę z autografem oraz biżuterię. Natomiast Artur Boruc oddał piłkę i koszulkę. Podczas prezentacji przedmiotów na Instagramie między parą wywiązała się dość dziwna rozmowa. Wszystko zaczęło się od niewybrednego żartu byłego piłkarza.

Ja myślę jeszcze o czymś oryginalnym. Idąc tropem jednej z wiodących par w naszym show-biznesie, myślę o swoim bąku w butelce - wypalił rozbawiony Boruc.
Chyba w takim słoju musiałby być - wtórowała mu Sara.

Artur Boruc śmieje się z MajdanówArtur Boruc śmieje się z Majdanów Instagram

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan dla WOŚP

Kilka dni temu na jednej z aukcji WOŚP pojawił się przedmiot, który miał należeć do Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana. Jedna z firm produkujących biżuterię stworzyła osobliwy naszyjnik z rzekomymi oddechami pary, które są zamknięte w specjalnej bańce z żywicy.

Ten naszyjnik jest zrobiony z rodowanego srebra, żywicy oraz… oddechów Małgorzaty i Radosława Majdanów. W jednej kuli zamknięte są dwa potężne żywioły idealnie uzupełniające się nawzajem. Ten naszyjnik łączy w sobie diabelską energię i anielski spokój. To jedyny taki amulet celebracji życia, dystansu do siebie, perfekcyjnego stylu i idealnej harmonii. Ten naszyjnik wykonany jest ze srebra, żywicy oraz powietrza - czytamy na stronie aukcji.

Kilka godzin później okazało się, że Majdanowie nie mają z licytacją nic wspólnego.
Internauci natomiast mają możliwość wylicytowania plecaków, które towarzyszyły Gosi i Radkowi w programie "Azja Express". I w tym przypadku aukcja jest bezpośrednio koordynowana przez gwiazdorski duet.

AD

Więcej o:
Copyright © Agora SA