Tancerka Lisowskiej upadła podczas występu sylwestrowego! Wyglądało to groźnie. Gwiazda komentuje

Ewelina Lisowska skrytykowana za występ podczas Sylwestra. Widzowie zauważyli też wpadkę związaną z tancerką. Wokalistka skomentowała "wypadek".

Choć od nocy sylwestrowej minęło kilka dni, wciąż nie gasną emocje związane z koncertami w komercyjnych stacjach. W tym roku telewizja Polsat zorganizowała imprezę na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Jedną z występujących na śląskiej scenie gwiazd była Ewelina Lisowska. Niestety, widzowie nie wspominają jej występu najlepiej.

Zobacz wideo

Ewelina Lisowska skrytykowana za sylwestrowy występ

Ewelina Lisowska wykonała utwór Lady Gagi pt. "Bad Romance". Komentarze internautów nie pozostawiają wątpliwości. Większość osób uważa, że piosenkarka nie sprostała temu kawałkowi.

Ewelina Lisowska śpiewa Lady Gagę i właśnie niszczy piosenkę. Nawet moja mama to stwierdziła, więc chyba mam rację... - czytaliśmy wówczas
To straszne!
Zmasakrowałaś tę piosenkę!

To jednak nie koniec wpadek. Kolejną jest tancerka, która przewróciła się na scenie. Zaskakujący jest też fakt, że nikt nie pomógł kobiecie wstać. Jak się okazuje, upadek tancerki był zaplanowany. Problem w tym, że nie w tym momencie...

Internauci dopytywali Ewelinę w mediach społecznościowych o to, co wydarzyło się na scenie. W końcu gwiazda zabrała głos:

Miała upaść, gdy do niej podejdę i chyba zapomniała - czytamy na Instagramie.

Tancerka upadła podczas koncertu LisowskiejTancerka upadła podczas koncertu Lisowskiej fot.Youtube

Tancerka upadła podczas występu Lisowskiej. ZOBACZ WIĘCEJ ZDJĘĆ >>>>

Oglądaliście jej występ?

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

KS

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.