Joanna Kulig w sesji dla "W Magazine". Polska aktorka wśród największych gwiazd Hollywood. "Wspaniałe, jesteś wielka!"

Joanna Kulig wzięła udział w sesji dla kultowego magazynu "W Magazine". Fani są zachwyceni.

Joanna Kulig wzbudza zachwyt już nie tylko w Polsce. Przypomnijmy, że niedawno gwiazda została uhonorowana Europejską Nagrodę Filmową w kategorii "aktorka roku". To jednak nie koniec jej sukcesów. Joanna Kulig wzięła udział udział w sesji dla uznanego magazynu "W Magazine". Polska aktorka znalazła się na liście 29 osób, które najbardziej wyróżniały się w minionym roku w Hollywood. 

Zobacz wideo

Joanna Kulig w sesji dla "W Magazine"

"W Magazine" podsumował 2018 rok wyjątkową sesją zdjęciową. Przed obiektywem cenionego fotografa, Tima Walkera, stanęły gwiazdy światowego formatu. Joanna Kulig do sesji pozowała w białej sukni marki Chloé, która podkreśliła ciążowy brzuch aktorki, a także w zjawiskowym kapeluszu prosto od Louisa Vuittona. W rękach trzymałą garść jabłek. Efektem aktorka pochwaliła się na swoim Instagramie. 

 

Internauci są pod wrażeniem. W komentarzach pod wpisem gwiazdy posypała się lawina komplementów i gratulacji. 

Az mnie ogarnęła niemoc z zachwytu. Gratuluje!
Wspaniałe! Jesteś wielka Asiu.
To jest niesamowite! Ty jesteś niesamowita! Gratulacje! - czytamy.

Warto dodać, że Joanna Kulig na sesji do "W Magazine" pozowała u boku takich gwiazd, jak m.in. Nicole Kidman, Amy Adams, Mahershala Ali czy Rami Malek. 

Joanna Kulig dzięki roli Zuli w filmie "Zimna Wojna" Pawła Pawlikowskiego zyskuje coraz większe uznanie krytyków, a tym samym cieszy się w Hollywood sporą popularnością. W mediach głośno mówi się, że aktorka może znaleźć się na krótkiej liście nazwisk, mających szansę na zdobycie tegorocznego "Oscara" w kategorii "najlepsza aktora". Czy Joasia rzeczywiście ma na to szansę? 

DH