Sylwester TVN także skrytykowany przez widzów. "Taka stacja i taki KICZ"

Sylwester emitowany przez TVN nie do końca przypadł do gustu wszystkim widzom. Na oficjalnym profilu stacji na Facebooku pojawiło się wiele negatywnych komentarzy.

Beata Kozidrak i Bajm, Agnieszka Chylińska oraz Sarsa to tylko początek pokaźnej listy gwiazd, jakie pojawiły się na Sylwestrze w Warszawie. Pomimo ogromnej pracy włożonej w przygotowania, wydarzenie zorganizowane przez władze stolicy i TVN zostało skrytykowany przez widzów.

Zobacz wideo

Sylwester TVN w ogniu krytyki

Na profilu stacji pojawiło się wiele negatywnych opinii. Niektórzy uznali, że to "była porażka" i ocenili, że "im większa pompa, tym gorzej". Zwrócili też uwagę na nagłośnienie. Oto kilka przykładowych komentarzy:

Nie ma ducha sylwestrów sprzed lat. Im większa pompa, tym gorzej.
Sylwester w TVN to porażka! Taka stacja i taki KICZ.
Czekałam na Wasz koncert z niecierpliwością. Błagam, zwróćcie uwagę na dźwięk. W telewizji słychać płaski dźwięk, trzeba się nieźle wysilać, aby usłyszeć wykonawcę. Agnieszka Chylińska, Lady Pank, nie brzmieli tak jak powinni. Macie najgorszy dźwięk ze wszystkich stacji telewizyjnych - piszą.

Wielu osobom nie podobał się zwłaszcza występ Sarsy. Uznali, że jej wykonanie było jednym ze słabszych i pojawiły się głosy, że "nie da się jej słuchać". Zawiedzeni słuchacze nie ukrywali, że przełączyli stację i woleli oglądać koncert w Zakopanem, który zorganizowała TVP.

A Wy jak oceniacie Sylwestra w TVN? Zgadzacie się z tą krytyką?

AW