"Sylwester marzeń z Dwójką" w ogniu krytyki. Widzowie nie kryją oburzenia. "Wszyscy jadą z playbacku"

"Sylwester marzeń z Dwójką" ostro skrytykowany przez telewidzów. Artystom zarzucony został playback.

Za nami wieczór pełen emocji! Pożegnaliśmy 2018 rok, by hucznie powitać rok 2019. Sporą popularnością cieszyły się koncerty sylwestrowe, zorganizowane przez największe stacje telewizyjne. Jak się okazuje, na wizji nie obyło się oczywiście bez wpadek. 

Zobacz wideo

"Sylwester marzeń z Dwójką" z playbacku? 

Telewizja Polska zorganizowała w Zakopanem imprezę pod hasłem "Sylwester marzeń z Dwójką". Ta noc jednak nie dla wszystkich była spełnieniem marzeń. Widzowie nie kryją swojego oburzenia. Artystom, którzy pojawili się na scenie, szybko zarzucono, że śpiewali z playbacku. Na facebookowym profilu telewizji TVP2 nie brakuje licznych komentarzy w tej sprawie. 

Wszyscy jadą z playbacku.
Nie nadążał za słowami, playback! Za fuszerkę nie powinni płacić.
Który prawdziwy muzyk godzi się na występ z playbacku ?! To chyba nie kocha tak naprawdę tego, co robi, tylko kocha pieniążki, które za to dostaje! No tak się składa, że mój mąż jest muzykiem, a dokładnie perkusistą i kocha to, co robi, a te koncerty czy Polsat, czy TVP2, czy też TVN - wszystko do d*py!
Masakra! Miał być sylwester marzeń, a jest sylwester emerytów, śpiewających z playbacku - czytamy.

Spore poirytowanie wśród telewidzów wzbudził niemiecki wokalista zespołu Modern Talking, Thomas Anders. 

Playback! Pan Thomas chyba powinien się udać na emeryturę!

Dodajmy jednak, że jedyną osobą, która uniknęła tych zarzutów była Sylwia Grzeszczak. Artystka spotkała się z bardzo ciepłym odbiorem ze strony publiczności, zgromadzonej w Zakopanem, a także i przez telewidzów.

Sylwia Grzeszczak jest super.
Sylwia Grzeszczak - szacun. Chyba jedyna, która nie występuje w futrze i rękawiczkach, gra na fortepianie i śpiewa na żywo. Taka to przynajmniej uczciwie zarobi na swoją kasę - piszą internauci.

A wy, co sądzicie o "Sylwestrze marzeń z Dwójką"? Rzeczywiście na scenie królował playback? 

DH

Więcej o:
Komentarze (548)
"Sylwester marzeń z Dwójką" w ogniu krytyki. Widzowie nie kryją oburzenia. "Wszyscy jadą z playbacku"
Zaloguj się
 • Gość: Usia

  Oceniono 125 razy 77

  A ciekawe jak tazm zwierzęta w Tatrzańskim Parku Narodowym się bawiły, jak można co roku z aplauzem szykować takii horror. Ok. 20 lat temu czytałam iż nawet takie indywidualne puszczane fajerwerkiburzą mocno ich rytm, a teraz już chyba nie, grunt ,że gawiedź się cieszy, niedługo już tylko na Sylwestra tam będzie można przyjechać, bo przyroda zaginie.

 • maks200

  Oceniono 113 razy 77

  Kto i dlaczego urządza takie imprezy w Zakopanym kto na to zezwala sklepy zabite dechami chała niedzwiedzie z gawr powychodziły.Trzeba być naprawdę nieodpowiedzialnym i nienawidzić natury jak szyszko.

 • flemming

  Oceniono 74 razy 50

  Sylwia - rewelacja. Romina i Albano - za mało, za dużo starych discopolowców, no i masakra prowadzący. Ta Basia robiła wszystko żeby pokazać majtki, jej dowcipy i Kamela - żenua. No i to ciągłe pokazywanie na zbliżeniu łysiny Kurskiego - dzban.

 • Gość: MelPi

  Oceniono 61 razy 49

  Nie wiem co sądzę. Widziałem 2 występy. Gostek z Eurowizji śpiewał lepiej niż na samym konkursie a Ania Dąbrowska była równo dziabnieta. Pomylić tekst własnej piosenki? No buagam.

 • sacc77

  Oceniono 60 razy 46

  Szczególny podziw wzbudzają sytuacje gdy "artysta" wykonuje na scenie głupkowate akrobacje podczas których głos mu się nawet na chwilę nie podda np. przyspieszonemu oddechowi jaki zawsze, ZAWSZE musi towarzyszyć zwiększonemu wysiłkowi - zwłaszcza na mrozie...

 • Gość: PinotNoir

  Oceniono 70 razy 46

  Prezes tez podobno już jedzie z playbacku, nieuchronnie się kończy.

  Czyli dobra wiadomość na Nowy Rok!

 • gj61

  Oceniono 55 razy 37

  O co wam chodzi? Jeździcie emerytowanymi pojazdami z całej Europy, to i macie emerytow na scenie. Z całej Europy Ha, ha, ha, buuuuuuhaaaahaaa!!!! I jeszcze kazali wam za to słono zapłacić! No, tak tylu łosi tylko w Polsce.

 • pcat

  Oceniono 53 razy 37

  Wszystkie imprezy były żenujące - np. prezenterzy Polsatu wychodzili ze skóry, a publiczność milczała i nie rozumiała żartów

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX