Małgorzata Rozenek w bikini na plaży. Te zdjęcia rozwiewają wątpliwości o ciąży

Małgorzata Rozenek pochwaliła się, jak wygląda w bikini. Jej płaski brzuch jest jednoznacznym dowodem na to, że "Perfekcyjna" nie jest w ciąży.

Małgorzata Rozenek wyjechała na wakacje z całą rodziną. Zarówno ona jak i Radosław Majdan już pochwalili się zdjęciami z gorącej plaży. Jednak uwagę przyciągają zdjęcia celebrytki. Rozenek pozuje na nich w bikini i odsłania brzuch. Tym samym zdradza tajemnicę na temat swojej rzekomej ciąży. 

Zobacz wideo

Małgorzata Roznek w ciąży?

Od jakiegoś czasu w mediach krążą plotki, że Małgorzata Rozenek jest w ciąży. Ona sama ostatnio udzieliła wywiadu, w którym opowiadała, jak potoczyłoby się jej życie, gdyby urodziła trzecie dziecko

"Perfekcyjna" oficjalnie do ciąży jednak się nie przyznała, a na wielu ostatnich zdjęciach starała się nie eksponować brzucha, czym z pewnością nie uciszała plotek o kolejnej ciąży.

Teraz jednak żona Radosława Majdana postanowiła odsłonić swoje ciało. Na zdjęciach z wakacji pozuje w bikini z odkrytym brzuchem. Ten jest... idealnie płaski.

 

Internauci komentują zdjęcie Małgorzaty Rozenek

Pod najnowszymi fotografiami Małgorzaty Rozenek szybko pojawiło się wiele komentarzy z komplementami. Fani docenili smukłą sylwetkę celebrytki.

Jak widać Panią świąteczne obżarstwo nie dotyczy. Zazdroszczę.
Ale ma Pani piękną figurę.
I gdzie ta ciąża? - dopytywali fani. 

I faktycznie Małgorzata Rozenek prezentuje się fenomenalnie. 

AG