Małgorzata Rozenek w bikini na plaży. Te zdjęcia rozwiewają wątpliwości o ciąży

Małgorzata Rozenek pochwaliła się, jak wygląda w bikini. Jej płaski brzuch jest jednoznacznym dowodem na to, że "Perfekcyjna" nie jest w ciąży.

Małgorzata Rozenek wyjechała na wakacje z całą rodziną. Zarówno ona jak i Radosław Majdan już pochwalili się zdjęciami z gorącej plaży. Jednak uwagę przyciągają zdjęcia celebrytki. Rozenek pozuje na nich w bikini i odsłania brzuch. Tym samym zdradza tajemnicę na temat swojej rzekomej ciąży. 

Małgorzata Roznek w ciąży?

Od jakiegoś czasu w mediach krążą plotki, że Małgorzata Rozenek jest w ciąży. Ona sama ostatnio udzieliła wywiadu, w którym opowiadała, jak potoczyłoby się jej życie, gdyby urodziła trzecie dziecko

"Perfekcyjna" oficjalnie do ciąży jednak się nie przyznała, a na wielu ostatnich zdjęciach starała się nie eksponować brzucha, czym z pewnością nie uciszała plotek o kolejnej ciąży.

Teraz jednak żona Radosława Majdana postanowiła odsłonić swoje ciało. Na zdjęciach z wakacji pozuje w bikini z odkrytym brzuchem. Ten jest... idealnie płaski.

Internauci komentują zdjęcie Małgorzaty Rozenek

Pod najnowszymi fotografiami Małgorzaty Rozenek szybko pojawiło się wiele komentarzy z komplementami. Fani docenili smukłą sylwetkę celebrytki.

Jak widać Panią świąteczne obżarstwo nie dotyczy. Zazdroszczę.
Ale ma Pani piękną figurę.
I gdzie ta ciąża? - dopytywali fani. 

I faktycznie Małgorzata Rozenek prezentuje się fenomenalnie. 

AG 

Więcej o:
Komentarze (99)
Małgorzata Rozenek w bikini na plaży. Te zdjęcia rozwiewają wątpliwości o ciąży
Zaloguj się
 • chardonney

  Oceniono 72 razy 52

  Cudnie.. Naciagnieta twarz, kilo silikonu i doczepione wlosy. Natural beauty 😂😂

 • Gość: ananas

  Oceniono 44 razy 32

  babcia małgonia i pysiula, telenoweli odcinek 4397.

 • Gość: as

  Oceniono 41 razy 31

  ten szczurzy ryjek i fałszywy uśmiech, Lola Bunny !!! :)))

 • Gość: gość

  Oceniono 33 razy 29

  Ta pani pochodzi z pokolenia, dla którego chwalenie się czymkolwiek było nietaktem... Bo może ktoś jest biedniejszy, może go nie stać, może nie ma tak idealnej figury, bo walczy o zdrowie... No ale może ta pani jest jeszcze starsza i już pamięć nie ta... i zasady, które powinna wynieść z domu zatarły się, podobnie jak dobre wychowanie, czy skromność...

 • Gość: Oko

  Oceniono 38 razy 28

  Krzywo wycięta talia. W fotoszopie oczywiście.

 • Gość: Piotr,Ala i Zbyszek

  Oceniono 33 razy 27

  GAZETO WYBORCZA!!!!!!!!! czy możeci wreszcie uwolnić nas czytelników od tej baby,która zanudza nas swoimi prywatnymi nikomu niepotrzebnymi fotkami.Przecież tej kobiety już nie lubi cała Polska .Najlepiej by wsiadła na stałe do tej gazety.Nie macie tam coś mądrzejszego,niż pokazywanie na okrągło ją nawet niedługo w ubikacji.No !!ileż można oglądać jedną i tą samą mordę.

 • jurek953

  Oceniono 25 razy 21

  rozenek na plaży,rozenek robiąca kupę i siusiu- czekamy na ciąg dalszy.

 • Gość: Stały czytelnik

  Oceniono 23 razy 19

  Jeszcze takiej nachalnej i bezczelnej baby ie widziałem.Kto jej za to płaci ,skoro czytelnicy GW nie chcą już ją dawno oglądać.Czy ty GW robisz nam na złość. Tylko Rozenek,Lewandowska,Siwiec,nie ma coś bardziej pociągającego ,wrażliwego,inteligentniejszego,skromniejszego??????????

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX