Miss Polski 2018 wybrana. Tytuł najpiękniejszej Polki dostała Olga Buława

Wybory Miss Polski 2018 za nami. Tytuł najpiękniejszej Polki w tym roku zdobyła 27-letnia Olga Buława.

W niedzielny wieczór w Krynicy Zdroju odbyły się wybory Miss Polski 2018. Galę poprowadziła Paulina Sykut-Jeżyna oraz Krzysztof Ibisz. Ten wieczór należał jednak zdecydowanie do Olgi Buławy, która decyzją jury, w tym roku będzie nosić koronę Miss Polski. 

Olga Buława Miss Polski

Tegoroczne kandydatki do tytułu Miss Polski występowały aż w sześciu pokazach. Na scenie zaprezentowały się m.in. w strojach kąpielowych, w sukniach ślubnych i wieczorowych. 

GALA MISS POLSKI. ZOBACZ ZDJĘCIA>>>>

Wszystkie panie wypadły świetnie, jednak do finału spośród dwudziestu ośmiu piękności mogła przejść jedynie dziesiątka kandydatek. I tak obok Olgi Buławy pojawiły się: Roksana Oraniec, Kinga Wawrzyniak,  Klaudia Pustkowska, Luiza Szczerbowska, Joanna Babynko, Marta Kaczmarczyk, Elwira Talmowska, Angelika Hejner i Karina Szczepaniek.

Wybory Miss Polski - zwyciężczynie

Tytuł Miss Polski zdobyła Olga Buława ze Świnoujścia. Natomiast I Wicemiss Polski jury wybrało Karinę Szczepanik. Na podium stanęła także Joanna Babynko z tytułem II Wicemiss Polski. III Wicemiss Polski została Kinga Wawrzyniak. 

Wszystkim paniom serdecznie gratulujemy!

AG 

Więcej o:
Komentarze (101)
Miss Polski 2018 wybrana. Tytuł najpiękniejszej Polki dostała Olga Buława
Zaloguj się
 • itisterriblywet

  Oceniono 38 razy 28

  to ja poproszę zdjęcie tej pani bez tony makijażu, sztucznych rzęs i doczepów we włosach ... wtedy pogadamy...

 • c.t.k

  Oceniono 28 razy 16

  Jeżeli wybory odbywają się na takich-lub podobnych-zasadach,jakie opisał pan"Masa",to nie wiem czy gratulować,czy płakać?

 • oyayebye

  Oceniono 24 razy 12

  Ładniejsze widuję na ulicach miast polskich. Nie, żeby była brzydka. Dość pospolita.

 • mojojojo00

  Oceniono 10 razy 6

  Przypadkowo trafiłem na to skacząc po kanałach,w pierwszej chwili myślałem że to jakieś preeliminacje, dawno nie widziałem tak szpetnych kandydatek i ta sala wypełniona do połowy, oglądałem z zażenowaniem.

 • prawdziwek89

  Oceniono 6 razy 6

  takie imprezy świadczą dobitnie jak bardzo kobiety są traktowane przedmiotowo. Albo ą równoległe wybory najpiękniejszego faceta i najpiękniejszej baby albo należy skończyć z tego typu końskimi targami.

 • Gość: Blackgirl

  Oceniono 7 razy 5

  Masakra... ona 27 lat ??? Tona tapety a wygląda na co najmniej 35 ... jak mogli taka nawet wybrać. Każdy ma swój gust ale według mnie jest przepraszam za wyrażenie paskudna.. Nie wiem czemu z twarzy przypomina mi Chodakowska .. niech zrobia wybory miss bez makijażu itd uważam że wtedy byłyby sprawiedliwe

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX