Miss Polonia 2018. Jury wybrało Milenę Sadowską, ale jeden z jurorów miał inną faworytkę. "Milena nie była numerem jeden"

Miss Polonia 2018. 40. gala konkursu zakończyła się zwycięstwem Mileny Sadowskiej. Jurorzy niemal zgodnie uznali, że od początku była ich faworytką.

Milena Sadowska pokonała dwadzieścia innych kandydatek do tytułu "najpiękniejszej Polki" i zdobyła tytuł Miss Polonia 2018. 19-latka z Babic urzekła jurorów już na samym początku. Docenili w niej naturalność i swobodę bycia na scenie.

Zwróciła moją uwagę już rano, kiedy zobaczyłam ją bez makijażu na próbach - powiedziała w rozmowie z Plotek.pl Ewa Wachowicz. Wybijała się urokiem, uśmiechem i gracją, którą prezentowała na scenie.

Tak samo zachwycony Mileną byli pozostali jurorzy: Tomasz Ciachorowski, Stefano Terazzino oraz Michał Mikołajczyk. Ten ostatni wyznał jednak, że faworytkę miał inną.

Milena była w gronie moich kandydatek, jednak nie była moim "number one".

Więcej dowiecie się, oglądając nasze wideo.

Miss Polonia 2018

Tegoroczna gala finałowa Miss Polonia 2018 odbyła się 10 listopada w Hotelu Narvil Conference & Spa. Zdobywczyni tytułu, która otrzymała bursztynową koronę Miss Polonia wartą ponad 50 tysięcy złotych, będzie reprezentowała nasz kraj w najbardziej prestiżowych konkursach piękności na świecie: Miss World, Miss Universe czy Miss Grand International.

WJ

Więcej o: