Miss World 2018 wybrana. Została nią przepiękna reprezentantka Meksyku! Agata Biernat poza ścisłą czołówką

Vanessa Ponce de Leon z Meksyku zdobyła tytuł Miss World 2018. Reprezentująca Polskę Agata Biernat nie znalazła się w ścisłej czołówce.

Wybory Miss World 2018 już za nami. 68. edycja najstarszego międzynarodowego konkursu piękności odbyła się w Chinach i wzięło w niej udział 188 kandydatek. Polskę reprezentowała Miss Polonia 2017, Agata Biernat. Niestety do kraju wraca bez korony. Tym razem tytuł najpiękniejszej kobiety świata zdobyła 26-letnia reprezentantka Meksyku, Vanessa Ponce de Leon.

Miss World 2018 wygrywa Miss Meksyku

Vanessa Ponce de Leon oczarowała jurorów nie tylko urodą. 26-latka jest modelką, ale udziela się też charytatywnie. Interesuje się nurkowaniem i lubi grać w siatkówkę. Tuż po zdobyciu korony mówiła:

Nie mogę w to uwierzyć. Chcę sprawić, żeby mój kraj był ze mnie dumny, kocham Meksyk.

Agata Biernat nie awansowała nawet do finałowej piątki, ale na Instagramie wyznała, że udział w konkursie był dla niej zaszczytem. Ostatnio w rozmowie z Plotek.pl opowiedziała, co tytuł Miss Polonia 2017 zmienił w jej życiu:

Zobacz wideo

WJ

Więcej o:
Komentarze (29)
Miss World 2018 wybrana. Została nią przepiękna reprezentantka Meksyku! Agata Biernat poza ścisłą czołówką
Zaloguj się
 • shtalman

  Oceniono 20 razy 14

  No i wycieczkę do Dubaju ma zaklepaną

 • Gość: Maria

  Oceniono 12 razy 8

  Kryteria wyboru w Polsce zależą zapewne od wymagań sponsora głównej nagrody, zazwyczaj wybrane piękności u nas to przyszłe żony najbogatszych sponsorów

 • prawdziwek89

  Oceniono 12 razy 6

  Popularność tego typu końskich targów świadczy tylko jak wciąż bardzo kobiety są traktowane przedmiotowo. Albo skończymy z ocenianiem tyłków i piersi albo niech równolegle odbywa się ocenianie męskich torsów i pośladków.

 • Gość: 56ytr

  Oceniono 15 razy 5

  nasze miski od lata traktują występy jako zaszczyt ponieważ nie mają żadnych szans..tylko nasz mit ciągle żywy o Pięknych Polkach

 • Gość: gosc

  Oceniono 14 razy 4

  Nie wiem po co ona tam pojechala! Stara prukwa i urody zadnej. Trzeba bylo lepiej biednym dzieciom dac a nie sponsorowac kogos kto na starcie jest przegrany!

 • byann

  Oceniono 10 razy 4

  Meksykanka sztuczna i brzydka. Postarzona poprawkami na twarzy.

 • prawdziwek89

  Oceniono 6 razy 4

  Kiedy wreszcie dowiemy się który odebrał koronę MISTER WORLD? I zobaczymy jak wygląda?

 • Gość: Nie

  Oceniono 5 razy 3

  Wcale mi się nie podoba.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX