Jessica Mercedes jest załamana. Robotnicy zdewastowali jej mieszkanie. "To jest jakiś horror"

Jessica Mercedes została oszukana przez firmę remontową. Budowlańcy zniszczyli jej mieszkanie, w które zainwestowała wszystkie oszczędności.

Jessica Mercedes to jedna z najpopularniejszych i najlepiej zarabiających polskich blogerek. Nic dziwnego, że zdecydowała się półtora roku temu na zakup własnego mieszkania w centrum Warszawy. Jess wynajęła firmę, która miała wyremontować jej lokal. Niestety, marzenia o pięknych czterech kątach zamieniły się właśnie w koszmar.

Budowlańcy zniszczyli mieszkanie Jessiki Mercedes

Jessica postanowiła opowiedzieć na Instastory, jak przebiegają prace remontowe. Gwiazda internetu zrobiła to ze łzami w oczach. Wszystko dlatego, że budowlańcy zniszczyli jej mieszkanie! Wnętrza okazały się niewykończone, a wanna pokruszona... 

Ja na zmianę płaczę i się śmieję. Proces urządzania tego mieszkania to jest jakiś horror. Szkoda, że trafiłam na takich ludzi do współpracy. (...) To jest tak chamskie, bo ja wydałam oszczędności życia na to mieszkanie. Powiedzcie, co ja mam zrobić? - mówiła na Instagramie.

Mercedes udostępniła też zdjęcia mieszkania i musimy przyznać, że faktycznie nie wygląda to dobrze.

Oj tam, Pani Jessica nic nie zauważy, że się nam wszystko uszczerbiło. Zróbmy jej to byle jak, przecież jest na Islandii - mówiła zrozpaczona.

Robotnicy zniszczyli mieszkanie Jessici Mercedes ZOBACZ ZDJĘCIA >>>>>

Dopiero po jakimś czas Jess przyznała, że nieco się uspokoiła i zapytała fanów, czy pomogą jej wykończyć mieszkanie.

Jesteśmy pewni, że chętnych nie brakuje!

Bardzo współczujemy.

Zobacz wideo

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

KS

Więcej o: