Agata i Andrzej Duda pakują flagi na poczcie. Pierwsza dama postawiła na najmodniejszą marynarkę sezonu

Agata Duda i Andrzej Duda wzięli udział w akcji pakowania i wysyłki flag państwowych. Pierwsza dama wyglądała stylowo i postawiła na bardzo modną marynarkę.

Agata i Andrzej Duda w poniedziałek włączyli się w akcję zorganizowaną z okazji obchodów 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Para prezydencka pojawiła się na terenie węzła ekspedycyjno-rozdzielczego Poczty Polskiej w Warszawie. 

Agata Duda i Andrzej Duda włączyli się w akcję

Pierwsza dama prezentowała się bardzo elegancko. Miała na sobie dopasowaną marynarkę w kratkę, pod którą założyła czarny top. Do tego dobrała ciemne spodnie w kant sięgające nad kostkę oraz szpilki w podobnym odcieniu na niewysokim obcasie. 

Całość dopełniły fryzura i makijaż. Duda od jakiegoś czasu zaczesuje włosy do tyłu, co nadaje jej stylizacjom nuty ekstrawagancji. Postawiła także na mocniejszy makijaż i podkreśliła oczy.

Agata Duda w modnej marynarce. Zobacz zdjęcia >>>>>>

Nam Agata Duda podoba się w takiej stylizacji. Jedyne, do czego moglibyśmy się doczepić, to brak kolorów. Przydałoby się trochę więcej odwagi i szaleństwa. A wy jak myślicie?

AW

Więcej o: