Monika Jaruzelska wychodzi za mąż. Jej wybrankiem jest francuski arystokrata

Media donoszą, że Monika Jaruzelska już w przyszłym roku stanie na ślubnym kobiercu. Kim jest tajemniczy Francuz, który podbił serce Polki?

Jak donosi "Super Express", Monika Jaruzelska wychodzi za mąż. Informator tabloidu zdradził, że córka gen. Wojciecha Jaruzelskiego zakochana jest we francuskim arystokracie. Co ciekawe, to podobno o tym tajemniczym Francuzie dziennikarka miała pisać w swojej autobiografii z 2013 roku "Towarzyszka panienka".

Po studiach wyjechałam na jakiś czas do Francji. Chodziłam tam do szkoły, uczyłam się francuskiego. No i zakochałam się w pewnym Francuzie. Starszy ode mnie osiem lat, miał już spory zasób życiowego doświadczenia, bo był wdowcem, po samobójczej śmierci żony. Pochodził z bardzo dobrej rodziny. Miał wzięte biuro architektoniczne, piękne mieszkanie z tarasem i widokiem na wieżę Eiffla, na co dzień jeździł daimlerem - opisywała ukochanego. 

Ówczesny związek nie przetrwał jednak próby czasu. Monika w książce wyznała, że miłość do Francuza wygasła w momencie, gdy ten zjawił się w Polsce. Powód rozstania był dość zaskakujący.

Był mężczyzną, na którym mogłabym się oprzeć. Lecz ta możliwość oparcia oznaczałaby jednocześnie moją słabość. Po prostu był za silny - zdradziła pięć lat temu.

Okazuje się, że córka gen. Jaruzelskiego postanowiła dać ukochanemu drugą szansę. Według "SE", ślub Moniki i francuskiego arystokraty odbędzie się w połowie 2019 roku. To kolejne zmiany w życiu Jaruzelskiej. Przypomnijmy, że całkiem niedawno Monika w wyborach samorządowych uzyskała mandat radnej Warszawy z ramienia SLD. Z pewnością obecnie Jaruzelska nie może narzekać na brak otaczającego ją szczęścia. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.