Rodzina w nietypowy sposób uczciła pamięć Kory. Fani: Uznałaby to za świetny pomysł

Minęły już trzy miesiące od śmierci Kory. Rodzina chce uczcić tę smutną okazję w nietypowy sposób i zainstalować na grobie wokalistki... karmnik dla wiewiórek.

Trzy miesiące temu odeszła Kora, która od kilku lat walczyła z rakiem. Był to ogromny cios dla jej rodziny, która postanowiła uczcić jej pamięć. Na profilu wokalistki na Facebooku pojawiła się wiadomość, w której poinformowano, że na grobie Kory powstanie karmnik dla wiewiórek.

Dzisiaj mijają trzy miesiące od śmierci, chociaż czy to była śmierć? Wielu z nas czuje żywą Korę. 31 października Paweł z bratem zainstalują karmnik dla wiewiórek na grobie naszej Koreńki - czytamy.

Internautom spodobał się ten pomysł. Uznali, że Kora bardzo cieszyłaby się z tego pomysłu. Dodają także, że zawsze będzie żyła w ich sercach. 

Świetny pomysł! Kora nigdy nie umrze. Ona jest Boginią.
Pewnie uznałaby to za świetny pomysł.
Pomysł rewelacja! Pamięć o niej nigdy nie ustanie!

Kora - śmierć

Olga Sipowicz odeszła w wieku 67 lat. Zmarła w sobotę 28 lipca nad ranem w swoim mieszkaniu w Bliżowie na Roztoczu. Od lat zmagała się z genetycznie uwarunkowanym rakiem jajników.

Naszym zdaniem to piękny gest ze strony rodziny Kory. A Wy jak uważacie?

AW

Więcej o:
Komentarze (63)
Rodzina w nietypowy sposób uczciła pamięć Kory. To piękny gest
Zaloguj się
 • Alicja Ilona Bu

  Oceniono 21 razy 19

  Myślę, że te 40% rzuci się na karmnik z gwałtem za "obraze świętości" i biedne wiewiórki obejdą się smakiem. Grunt , to być zawsze polskim katolikiem, zakłamanym i zajadłym zwolennikiem ojca-piekielnika!

 • aria-pura

  Oceniono 27 razy 17

  Pomysł rewelka, ale obawiam się, że karmnik długo nie przetrwa - tacy jak ten od mszy gregoriańskich z punktu dojdą do wniosku, że "to nas obraża". Bo łojce tak nie robiły, bo ksiunc cołaski nie wziun, bo jesteśmy zgrają zgorzkniałych, nienawidzących całego świata frustratów tylko szukających obiektu, na którym można by swoje zgorzknienie i frustrację demonstracyjnie okazać.

 • Gość: Dora

  Oceniono 3 razy 3

  Kora kochala zycie ludzi i zwierzeta i taki "zywy"nagrobek jest cudownym pomyskem.A co do modlitwy itp to chyba Bogu nie przeszkadzaja zwierzeta i tak naprawde moga tylko ludziom,ktorzy nie maja sie czym zajać i są pełni nienawisci .

 • Oceniono 2 razy 2

  Świetna myśl, jestem zachwycona właśnie takim niesamowicie oryginalnym uczczeniem pamięci naszej Kory. Była nietuzinkową kobietą, kochała przyrodę też-brawo za pomysł. Ta pamięć i miłość najbliższyych wzrusza bardzo.

 • stanislaw.sk

  Oceniono 8 razy 2

  @Gość: wilczewski
  ...msze gregoriańskie niech zamówią za księdza, który w sierocińcu wpychał jej jęzor do ust i gmerał jej w majtkach...

 • Gość: vigo

  Oceniono 3 razy 1

  To teraz sikorkom będzie przykro...

 • picanro

  0

  Nieważne jak uważamy. Umieramy z ciekawosci dlaczego Plotek uważa, że karmnik dla wiewiórek i "coś w rodzaju skrzynki na wasze listy" to to samo?

 • Gość: Latuch

  Oceniono 6 razy 0

  Na tym wspaniałym forum bez ograniczeń mogą pisywać tylko komusze trolle.Z rozbawieniem patrzę na to towarzystwo wzajemnej adoracji :)))

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX