Anna Dereszowska jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, ale nieczęsto pokazuje zdjęcia ze swoimi dziećmi czy obecnym partnerem, Danielem Duniakiem.
Na Instagramie przystojnego fotografa można znaleźć wiele rodzinnych zdjęć Dereszowskiej. Duniak, z którym aktorka spotyka się od 2014 roku, pokazuje również zdjęcia ich syna - Maksa.
ANNA DERSZOWSKA Z UKOCHANYM. ZOBACZ ZDJĘCIA>>>
Anna Dereszowska i Daniel Duniak poznali się na planie filmu "Lejdis". Aktorka była już wtedy po rozwodzie ze swoim mężem aktorem Piotrem Grabowskim, z którym ma 10-letnią córkę Lenę. Nowy partner gwiazdy jest od niej o 4 lata młodszy. W 2015 roku Dereszowska i Duniak doczekali się pierwszego syna.
AG
Wiadomo, kto będzie nowym komentatorem "Szkła kontaktowego". To znany twórca internetowy
Hejtowali stylizację Wieniawy. Teraz im odpowiedziała. "Ludzie czują się bezkarni"
Znana aktorka znaleziona nieprzytomna na dnie basenu. Ze szpitala napłynęły niepokojące wieści
Woźniak-Starak zdradziła sekret diety. Trzyma się jednej zasady
Wygląda jak z butiku, a to Sinsay. Komplet w dwóch kolorach za mniej niż 100 złotych
Pakulnis nie gryzła się w język. Mocne słowa o Kościele. "Chcą ustanawiać reguły dla wszystkich, a sami je łamią"
Dorota Wellman wprost o popularnym leku. "Nie muszę go brać". Nie przebierała w słowach
Tak Kaczyński przywitał się z Dobrosz-Oracz. Wszystko się nagrało
To zdjęcie Kukulskiej miało nigdy nie trafić do sieci. "W życiu bym tego nie autoryzowała"