Hyży gorzko o pierwszych chwilach po porodzie. "Patrzyłam na córkę i nie czułam nic". Odważne wyznanie

Agnieszka Hyży nie wspomina dobrze swoich pierwszych chwil po porodzie. Przyznaje, że oczekiwała nagłego wybuchu pozytywnych emocji, a... nie czuła nic.

Agnieszka Hyży jest kolejną bohaterką "Wywiadówki". W cyklu wywiadów przeprowadzanych przez Katarzynę Burzyńską na bloga Anny Lewandowskiej "Baby by Ann" znane kobiety opowiadają o swoich doświadczeniach w rolach matek.

Agnieszka Hyży o córce

Agnieszka Hyży o swojej 5-letniej córce Marcie mówi niezwykle rzadko. Nie publikuje jej zdjęć w mediach społecznościowych, nie opowiada o niej w wywiadach. Tym razem zrobiła wyjątek. W "Wywiadówce" zdobyła się na wyznanie, które rzadko można usłyszeć nie tylko z ust matki-celebrytki, ale z ust matki w ogóle. Hyży wspomina moment, gdy pierwszy raz zobaczyła Martę i... nic nie czuła.

Myślałam, że jak dziecko się pojawi, to będzie euforia, pioruny, fajerwerki i miłość, która cię obezwładnia. A powiem Ci szczerze, że patrzyłam na Martę i nic nie czułam. Z płaczem zadzwoniłam do mojej jednej i drugiej przyjaciółki i mówię, że coś jest ze mną nie tak, ja nic nie czuję. Moje przyjaciółki śmiały się i mówiły: Poczekaj… I rzeczywiście: z każdym tygodniem, z każdym miesiącem byłyśmy bliżej. To była miłość od pierwszego wejrzenia, choć nie czułam jej na początku, w szpitalu.
 

Uczucie, którego oczekiwała Hyży przyszło, ale nie od razu. 

To była miłość, która zadziałała jak bomba z opóźnionym zapłonem: wybuch nastąpił dużo, dużo później. I nie tydzień później, czy dwa, tylko kilka miesięcy, wtedy zorientowałam się, że ja już nie funkcjonuję bez dziecka. Nie dlatego, że ono jest ode mnie uzależnione, ale dlatego, że jest odwrotnie, bo pojawiło się to niezwykłe uczucie. Potem z każdym miesiącem, kiedy Marta zaczęła mi oddawać miłość, uczucia między nami stawały się jeszcze silniejsze. 

Hyży wyznaje, że dziecko ją bardzo zmieniło. Z osoby nieco "zimnej" i poważnej stała się bardziej otwarta i ciepła.

Przy Marcie nauczyłam się luzu, spontaniczności i cieszenia się z pierdół. Ona bardzo mnie zmieniła. Stałam się dużo bardziej ciepła.

Agnieszka Hyży planuje kolejne dziecko?

Marta to owoc związku Hyży z Mikołajem Witem. Czy prezenterka planuje dziecko ze swoim obecnym mężem, Grzegorzem Hyżym? 

Mówi się, ze w patchworku bardzo potrzebne jest wspólne dziecko. Mam 33 lata i do 40 bardzo bym chciała, żeby nasza rodzina się powiększyła. Czy się tak wydarzy? Czas pokaże.

Hyży na imprezę u "Lewych" przyszła bez męża. Zdradziła powód. Skomentowała też, czy rapował tam Quebonafide

WJ