Dorota Szelągowska nie zaprosiła matki na swój ślub. Katarzyna Grochola tłumaczy zachowanie córki

Dorota Szelągowska wzięła ślub kilka miesięcy temu. Katarzyna Grochola odpowiada, dlaczego zabrakło jej przy boku córki podczas tak ważnej uroczystości.

Dorota Szelągowska na początku roku urodziła córkę, a w kwietniu wzięła drugi ślub, co długo ukrywała przed mediami. Podczas uroczystości, zabrakło jednak matki projektantki wnętrz - Katarzyny Grocholi

Szelągowska nie zaprosiła matki na ślub

Katarzyna Grochola w wywiadzie dla Plejada.pl tłumaczyła, dlaczego nie została zaproszona na uroczystość:

Nigdy nie byłam o to obrażona. Wiedziałam, że Dorota ma to w planach. Dlaczego niby miałaby mnie zapraszać na swój cichusieńki ślub, po którym nie było żadnego wesela? Moja córka postanowiła pobrać się tylko w obecności świadków i miała do tego prawo. Przecież gdyby zaprosiła mnie, musiałaby też zaprosić rodziców swojego męża, swojego ojca z żoną i nagle lista gości by się bardzo wydłużyła. 

Ślub Doroty Szelągowskiej

Dorota Szelągowska również wyznała, że na ślubie jej i jej partnerowi towarzyszyli tylko świadkowie i starszy syn prezenterki, z poprzedniego małżeństwa. Byłym mężem prowadzącej program "Domowe rewolucje" jest kompozytor Adam Sztaba, z którym była związana kilkanaście lat.

Dorota Szelągowska i Adam Sztaba

To przez doświadczenia z hucznego, medialnego ślubu ze Sztabą Szelągowska postanowiła, że jej drugi ślub będzie przebiegał dużo skromniej. Uroczystość kosztowała ją zaledwie kilkadziesiąt złotych!