Justyna i Piotr Żyłowie już po pierwszej rozprawie rozwodowej. "Jeden z gorszych dni w życiu"

Justyna i Piotr Żyłowie mają za sobą pierwszą rozprawę sądową. Kobieta na Instagramie nie ukrywa, że był to dla niej jeden z gorszych dni w życiu.

Odkąd w lutym Justyna Żyła dodała na Instagramie wpis o tym, że jej mąż, Piotr, odszedł do innej kobiety, jesteśmy świadkami publicznej wojny pomiędzy nimi. Nie udało im się uratować małżeństwa i we wtorek spotkali się w sądzie, gdzie odbyła się ich pierwsza rozprawa rozwodowa.

Justyna Żyła i Piotr Żyła - rozwód

Mogę potwierdzić, że dziś odbyła się pierwsza rozprawa rozwodowa - powiedziała w rozmowie z Onetem Katarzyna Kopańska, menedżerka kobiety. 

Dodała też, że Żyłowie jeszcze spotkają się w sądzie, gdyż ten nie orzekł o zakończeniu ich małżeństwa. Wszystko ze względu na zawiłość sprawy.

Justyna Żyła o rozwodzie

W tym ważnym dla nich dniu na Instagramie Justyny Żyły pojawiło się jej zdjęcie. Przy okazji w kilku słowach opisała, jak się czuje.

Jeden z gorszych dni w życiu. Trzymajcie kciuki - napisała i zwróciła się do swoich fanów.

Dodała także słowa nadziei oraz symbol złamanego serca.

Co cię nie zabije, to cię wzmocni - napisała.

Piotr Żyła odszedł od żony

Piotr Żyła już od kilku miesięcy nie mieszka z żoną i dwójką ich dzieci. W Dzień Ojca Justyna pokazała na Instastory, jak skoczek zabiera swoje rzeczy z ich wspólnego domu. Wcześniej Żyła skierował do sądu pozew rozwodowy, o którym żona miała dowiedzieć się dopiero z mediów. Kobieta swoje żale wylewała na Instagramie, przez co dostała nawet pismo od jego prawników, które zakazywało jej wypowiadania się na temat ich związku w mediach. Justyna Żyła w międzyczasie wzięła udział w rozbieranej sesji dla "Playboya". Od niedawna prowadzi kanał kulinarny na YouTube "UwaŻyła".

AW

Oni kiedyś byli razem. Zapomniane związki show-biznesu