Piotr Żyła złożył pozew o rozwód i nie poinformował o tym żony. Ma gigantyczne żądania

Piotr Żyła złożył pozew o rozwód. Nie uprzedził jednak o tym żony. Justyna Żyła dowiedziała się o tym z mediów.

Piotr Żyła postanowił oficjalnie zakończyć swoje małżeństwo z Justyną Żyłą. Skoczek złożył pozew rozwodowy. Okazuje się, że wiedzą już o tym media i znajomi pary, ale sama zainteresowana nie zobaczyła jeszcze pisma.

Piotr Żyła złożył pozew o rozwód

Tak, podobno pozew jest już w sądzie, tak słyszałam od osób trzecich. Do domu mi nic jeszcze nie przyszło, więc czekam. I już nie chcę nic komentować - czytamy w "Super Expresie".

Tabloid twierdzi, że niedawno widział sportowca w towarzystwie prawniczki, która ma go reprezentować podczas procesu rozwodowego. Wspólnie udali się do jednej z restauracji w okolicach Bielska-Białej.

Piotr Żyła i Justyna Żyła rozwodzą się

"SE" dotarł do kobiety, jednak ta nie chciała podać szczegółów strategii, jakiej użyją w sądzie. Wiadomo jednak, że Żyłowie muszą rozwiązać co najmniej dwie kwestie: grafik spotkań z dziećmi, a także podział majątku - nieruchomość w Wiśle-Kopydle, która jest warta około milion złotych.

Na razie w tej posiadłości mieszka żona skoczka z dziećmi. Zdaje sobie jednak sprawę, że majątek, którego wspólnie dorobili się w czasie małżeństwa, w momencie rozwodu będą musieli podzielić po połowie. Justyna Żyła podkreśla, że ona oddała na ten cel rodzinną działkę.

Piotr chce, aby Justyna spłaciła mu jego wkład finansowy. Jednak ona nie ma na to pieniędzy. Co prawda zaczęła ostatnio pracować jako sprzedawczyni, ale to praca dorywcza - zdradza nam znajomy pary.

Piotr Żyła traci cierpliwość 

"Super Express" już wcześniej podawał, że para nie może dojść do porozumienia w kwestii majątku, i że sprawa najprawdopodobniej trafi do sądu. Tak też się stało. Najwidoczniej Piotr Żyła stracił już cierpliwość. Ostatnio wyznał, że przyjdzie czas na "sprostowanie nieprawdziwych informacji", które na temat skoczka podaje w mediach jego żona.

MT

Więcej o:
Komentarze (149)
Piotr Żyła złożył pozew o rozwód i nie poinformował o tym żony. Ma gigantyczne żądania
Zaloguj się
 • Gość: MokraCipka

  Oceniono 120 razy 96

  szkooooooda, bo pasowali do siebie - oboje takie totalne przyglupy

 • strach_sie_bac

  Oceniono 128 razy 76

  "Co prawda zaczęła ostatnio pracować ..."

  Ooooo, zaczęła pracować, nienormalna jakaś :D

 • Gość: wiesio gwalcony

  Oceniono 60 razy 32

  Jak by była kumata to by najpierw puściła go z torbami a potem lans, sesje w Playboyu, pozy, miniki, TV itd. Dla ogarniętego sędziego bidna góralka samotna matka co pokazuje się nago w mediach i obnaża na instagramie może być słaba. A tak można by Piotrusia ogolić jak paicze starej kurtyzany z krakowskiego Kleparza

 • Dom Dom

  Oceniono 45 razy 23

  Oooo, myślała, że skoro Piotruś siedzi cicho, to znaczy, że jest grzeczny, a ona teraz będzie brylować na salonach. A on poczekał, aż się dziewczyna skompromituje w mediach osłabiając swoją pozycję jako przykładnej, oddanej Matki Polki i przystąpił do kontraataku.
  Chcieliście wydymać Freda, to teraz Fred wydyma was. I dobrze. Sprzeda dziewczyna najpierw majątek rodziny, a potem pewnie i ten dom, bo niby za co go utrzyma, skoro jedyne czego się dorobiła, to gołego tyłka w gazecie przy której onanizują się zboczone grubasy.

 • supermarjan

  Oceniono 25 razy 23

  co za emocje!!!
  ostatni raz czulem takie cos patrząc jak schnie farba!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX