Justyna Żyła rozebrała się dla "Playboya"! Najlepszy jest jednak lead. "Góralu, czy ci nie żal?"

Justyna Żyła rozebrała się w magazynie dla panów! Żona Piotra Żyły wzięła udział w odważnej sesji, a jej zdjęcia pojawią się w czerwcowym wydaniu "Playboya".

W lutym Justyna Żyła dodała na Instagramie emocjonujący wpis, w którym oznajmiła, że jej małżeństwo ze skoczkiem, Piotrem Żyłą, przestało istnieć. Mąż ponoć miał odejść do innej kobiety i w ogóle nie interesować się dziećmi. Od tego czasu kobieta regularnie wyjawiała kolejne fakty z ich rozstania. Teraz poszła jednak o krok dalej i rozebrała się w magazynie dla panów.

Odważne zdjęcia żony skoczka pojawiły się w czerwcowym wydaniu "Playboya". Na okładce pozuje w samych kabaretkach.

Góralu, czy ci nie żal? - czytamy w leadzie czerwcowego wydania.

W środku jest jeszcze odważniej. W erotycznych pozach, które przyjmuje w góralskim domu, pokazuje sutki. Widać, że dobrze czuje się w swoim ciele i nie wstydzi się pokazywać swoich wdzięków.

Udzieliła także wywiadu, w którym wypowiedziała się o mężu:

Zawsze będę go podziwiać. Znam go pół życia i wiem, ile włożył pracy, żeby dotrzeć do miejsca, w którym znajduje się dziś, ile go to wszystko kosztowało - wyznała w "Playboyu"

Jak widać, Justyna Żyła po zdobyciu popularności po medialnej wojnie z mężem szybko nie da o sobie zapomnieć. Kupicie czerwcowy numer "Playboya"?

AW

_____

Napisaliście ponad 30 tysięcy komentarzy z prośbą o Magdę Gessler w "Kole Plotka". Aby to się udało, potrzebujemy Waszej pomocy. Szczegóły poniżej:

Magda Gessler w 'Kole Plotka'? Zapraszamy ją razem! Potrzebujemy Waszej pomocy

Więcej o: