Meghan Markle szaleje w kuchni. Pałac Kensington pokazał wyjątkowe wideo. Takiej jeszcze jej nie znacie

Meghan Markle wspiera nową, charytatywną książkę kucharską. Pałac Kensington pokazał wyjątkowe nagranie, na którym księżna Sussex gotuje wraz z członkiniami The Hubb Community Kitchen.

Na profilu Pałacu Kensington na Instagramie można znaleźć naprawdę wyjątkowe rzeczy związane z rodziną królewską. Tym razem opublikowano nagranie, na którym widzimy, jak Meghan Markle szaleje w kuchni w towarzystwie innych kobiet.

O co chodzi? Pałac poinformował, że Meghan Markle od stycznia systematycznie odwiedzała kuchnię w Al Manaar Centre w Londynie. Wszystkie gotujące tam kobiety pochodzą z rodzin, które dotknął pożar Grenfell Tower. 

Kiedy kobiety gotowały wspólnie i wymieniały się przepisami, społeczność zaczęła się integrować i wzmacniać. Zaczęło być o niej głośno, dołączało coraz więcej kobiet – tak powstał Hubb Community Kitchen – czytamy.

Księżna Sussex odwiedzała kobiety w ramach prywatnych wizyt i chętnie z nimi gotowała. Owocem ich wspólnej pasji do gotowania jest charytatywna książka kucharska. Żona księcia Harry'ego wielokrotnie podkreślała, że gotowanie to jej wielkie hobby.

Jak Meghan Markle radzi sobie w kuchni? Zobaczcie wideo, które dołączyliśmy do artykułu. 

JT