Meghan Markle i Kim Kardashian używają tego samego podkładu! Można go kupić w Polsce. Będziecie zaskoczeni ceną

Za perfekcyjną cerą Meghan Markle i Kim Kardashian stoi podkład tej samej marki. Jego cena to 270 zł. Produkt dostępny jest także w polskich drogeriach.

Niemalże wszystkie wielkie gwiazdy mogą pochwalić się tym, że na ważnych wyjściach wyglądają perfekcyjnie. Stoi za tym profesjonalny makijaż, fryzura i oczywiście stylizacja. Jednak jak się okazuje, sławy nie zawsze wydają majątek, aby prezentować się jak milion dolarów. Takim przykładem jest Kim Kardashian i Meghan Markle. Co łączy celebrytkę i księżną? To, że używają podkładu tej samej matki. Co najlepsze, ten produkt wcale nie należy do najdroższych.

Meghan Markle i Kim Kardashian używają tego samego podkładu

Popularny makijażysta, Patrick Ta ujawnił, że Kim Kardashian używa podkładu Luminous Silk Foundation Giorgio Armaniego. Ale nie tylko ona jest fanką tego kosmetyku. Meghan Markle także ma ten fluid w swojej kosmetyczce. Ponoć produkt wydobywa naturalny blask i piękno. Patrząc na zdjęcia Markle i Kardashian jesteśmy skłonni w to uwierzyć. Te gwiazdy zawsze prezentuje się świeżo i perfekcyjnie!

Co ciekawe, produkt jest dostępny także w polskich sklepach. Jego cena to 270 zł.

Zainspirowany jest najlepszymi tkaninami. Ten wielokrotnie nagradzany lekki podkład został zaprojektowany, aby pomóc poprawić i ujednolicić cerę, zapewniając natychmiastowy połysk skóry - czytamy na stronie producenta.

Brzmi zachęcająco.

Skusicie się?


Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

Zobacz wideo

KS

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.