Księżna Meghan złamała zakaz królowej Elżbiety. Próbowała zatrzeć to jednym detalem

Księżna Meghan podczas ostatniego oficjalnego wyjścia sprzeciwiła się królowej Elżbiecie II. Pomimo zakazu założyła spodnie. Jednak znalazła sposób, żeby udobruchać babcię męża.

Kilka dni temu księżna Meghan i książę Harry spotkali się z chorymi dziećmi. Największą uwagę przykuł strój księżnej, gdyż pojawiła się w... spodniach. Jak wiadomo, ona i księżna Kate podczas oficjalnych wyjść powinny zakładać sukienki bądź spódnice - tak zadecydowała królowa Elżbieta II.

Księżna Meghan w spodniach

Księżnej jednak udało się opanować złość królowej. Do czarnego garnituru i szpilek w tym samym kolorze, dobrała piękne kolczyki. I to nie byle jakie! Meghan dostała wyjątkowe perły w prezencie od Elżbiety II. Są one dowodem szacunku i szczerej sympatii królowej i pochodzą z prywatnej kolekcji Windsorów.

Księżna Meghan w spodniach i kolczykach od królowej Elżbiety. ZOBACZ ZDJĘCIA >>>>>

To nie pierwszy raz, kiedy mogliśmy zobaczyć księżną w takim wydaniu. Na przykład kilka miesięcy temu podczas wizyty w Irlandii pojawiła się w czarnym żakiecie i spodniach.

Jak wam się podoba w takim wydaniu? Wyobrażacie sobie, żeby Kate pojawiła się w spodniach na oficjalnym spotkaniu?

AW

Więcej o:
Komentarze (18)
Księżna Meghan złamała zakaz królowej Elżbiety. Próbowała wybrnąć
Zaloguj się
 • Gość: zgryzliwa

  Oceniono 4 razy 4

  Jest świetna i dla mnie z Harym tworza świetną a raczej są świetnym małżeństwem .Oni są dla siebie stworzeni .Absolutnie !

 • Gość: Gosc

  Oceniono 5 razy 3

  Za ciagly brak subordynacji, Elizabeth II powinna zamknac ja w wiezy. Nauczylaby sie szacunku do obowiqzujacych zasad I ludzi ktorzy stanowia o ich przestrzeganiu.

 • Gość: Art

  Oceniono 3 razy 1

  Królowa osobiście zadzwoniła do Plotka że "jest wściekła ".
  A strój bardzo elegancki, klasyczny...

 • Gość: Ina

  Oceniono 3 razy 1

  W spodniach zbyt mało elegancko wygląda. Uf, de długie kroki w przydługich ... Buzia i góra ładna, ale dół już nie...

 • Gość: Ania

  0

  Uwielbiam Meghan za jej naturalność i dobroć. Życzę jej jak najwięcej radości i szczęścia przy boku Harrego. Nie znam się na dworskiej etykiecie ale może w związku z tym, że Harry jest piąty w kolejce do trony, nie każdy zakaz ją obowiązuje.

 • Gość: MS

  Oceniono 2 razy 0

  Wygląda jak patyczak!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX